Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Pas środkowy-brak

VII Pasy bezpieczeństwa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 paba87

paba87
  • Nowy
  • 18 postów
  • Skąd:Milanówek
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Tourer
  • KM:150
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CM17
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:41, 13.05.2017

Witam, jak w temacie brakuje mi pasa srodkowego, moja honda miala kratke z tylu i kanapa byla zdemontowana. Teraz jest zalozona ale brakuje mi pasa srodkowego zakupilem pas i teraz zaczynaja sie problemy. Czy ten pas napewno pasuje bo troche rozni sie od innych ewentualnie jesli ktos ma manuala z punktami montazowy tego pasa to bym poprosil wrzuccie do tematu.
Kolejne pytanie gdzie montuje sie ten uchwyt widoczny na 2 zdj?
Mam zamontowane zapiecia po lewej i prawej stronie i tak moj pas pasuje pod zapieci po prawej stronie, i jego zapiecie tez pasuje do prawego pasa, ale juz z lewa strona nic nie da sie polaczyc, i teraz pytanie czy trzeba kupic caly zestaw pasów??
Proszę o szybka odpowiedz jesli jest ktos w temacie.:)

Załączone pliki


Użytkownik paba87 edytował ten post 22:09, 13.05.2017

  • 0

#2 juliusz

juliusz
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.0
  • Wersja:VII
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:29, 18.01.2018

Witam, jak w temacie brakuje mi pasa srodkowego, moja honda miala kratke z tylu i kanapa byla zdemontowana. Teraz jest zalozona ale brakuje mi pasa srodkowego zakupilem pas i teraz zaczynaja sie problemy. Czy ten pas napewno pasuje bo troche rozni sie od innych ewentualnie jesli ktos ma manuala z punktami montazowy tego pasa to bym poprosil wrzuccie do tematu.
Kolejne pytanie gdzie montuje sie ten uchwyt widoczny na 2 zdj?
Mam zamontowane zapiecia po lewej i prawej stronie i tak moj pas pasuje pod zapieci po prawej stronie, i jego zapiecie tez pasuje do prawego pasa, ale juz z lewa strona nic nie da sie polaczyc, i teraz pytanie czy trzeba kupic caly zestaw pasów??
Proszę o szybka odpowiedz jesli jest ktos w temacie. :)

Cześć mam pytanie - udało się ogarnąć temat z pasem? Mam taką Hondę i ten sam problem do rozwiązania... 

Pozdrawiam!


  • 0

#3 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 14:54, 18.01.2018

Hej :)
Środkowy pas jest na pewno inny niż te boczne, dodatkowo uchwyt do wpinania też jest inny (żeby nie było można się pomylić i wpiąć innego pasa).
Szczegóły (numery) można sprawdzić w EPC.
Ja miałem łatwiej, bo u mnie pasł był (tyle, że schowany), a brakowało jedynie zagłówka...
Ciekawe które to ASO było takie nadgorliwe, że usuwało pasy w wersji ciężarowej (4-osobowej).

Pozdrawiam
Tomek
  • 0

#4 juliusz

juliusz
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.0
  • Wersja:VII
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:48, 19.01.2018

Hej :)
Środkowy pas jest na pewno inny niż te boczne, dodatkowo uchwyt do wpinania też jest inny (żeby nie było można się pomylić i wpiąć innego pasa).
Szczegóły (numery) można sprawdzić w EPC.
Ja miałem łatwiej, bo u mnie pasł był (tyle, że schowany), a brakowało jedynie zagłówka...
Ciekawe które to ASO było takie nadgorliwe, że usuwało pasy w wersji ciężarowej (4-osobowej).

Pozdrawiam
Tomek

Ja z kolei zagłówek mam, czyli co? pas może być schowany w kanapie tak, że go na pierwszy rzut oka nie widać? 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, Pasy bezpieczeństwa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq