Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Problem wycieraczka tył

VI wycieraczka hatchback tył bagażnik

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiku94

wiku94
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Gdynia
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:28, 06.05.2017

Cześć, mam problem z tylną wycieraczką. Początkowe podejrzenie to oczywiście silniczek do wymiany - no niestety nie. Objawy to podczas załączania wycieraczki słychać taki zgrzyt, a prąd dochodzi, bezpieczniki w porządku, spryskiwacz górny działa. Czy ktoś może mnie naprowadzić jak wygląda przekaźnik/moduł sterujący czy jak to się tam nazywa, który jest w lewym boczku bagażnika. Chcę to zamówić. Jak temat był to przepraszam, ale nie mogłem znaleźć. Pozdro i z góry dzięki za pomoc!


  • 0

#2 Ciapatyz

Ciapatyz
  • Forumowicz
  • 459 postów
  • Skąd:Pasiecznik/Eitorf
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 16:13, 06.05.2017

Sprawdź mase do silniczka i wiązkę czy któryś kabel nie przełamał się

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 wiku94

wiku94
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Gdynia
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:17, 06.05.2017

Z tego co mówił mój mechanik to to co napisałeś też zrobił i dalej nic. Mówi żebym kupił przekaźnik, ale nie wiem jak on wygląda, więc założyłem ten temat, może ktoś będzie wiedział.


  • 0

#4 Ciapatyz

Ciapatyz
  • Forumowicz
  • 459 postów
  • Skąd:Pasiecznik/Eitorf
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 19:06, 06.05.2017

Ale masa wg miernika może być ale pod obciążeniem będzie za słaby styk. Tak samo z kablami które mogą być już przełamane. Co do przekaźnika to jeżeli "niby działa" to możesz spróbować wszystkie luty przelutować.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Tak w ogóle to weź sobie żarówkę jakąś o większej mocy i podstaw ją zamiast silniczka. Jak nie zaświeci prawidłowo to znaczy że problem ze stykami tak jak wyżej pisałem. Jak będzie normalnie świecić to najprwdopodobniej coś innego.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, wycieraczka, hatchback, tył, bagażnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq