Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Czy części od Accord (CM) SDN/COUPE(USA) pasują do Accord Tourer 2006 po lifcie?

VII części zamienne

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sloan23

sloan23
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Żmigród
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:11, 20.04.2017

Mam pytanie. Ponieważ ostatnio moja Hanka (Accord Tourer, 2,0 Pb, 2006 r. po lifcie) uległa uszkodzeniu. Zderzak, lampy, maska i kilka elementów z przodu jest do wymiany. Auto miało wykupione AC. Firma ubezpieczeniowa wyliczyła sobie jakieś tam koszty na naprawę. Podała mi szczegółowe dane co i jak i za ile. Mam pełen wykaz części do wymiany, z podanymi numerami katalogowymi z podanymi cenami. Sęk w tym, że większość części przenaczonych jest do Accord (CM) SDN/COUPE (USA) od roku 01.2003 do 03.2008. Czy pasują one do mojej Hanki?? Heh, najzabawniejsze jest to, że w przy wyszukiwaniu niektórych części po numerze katalogowym w wyszukiwarce internetowej, otwierają mi się tylko rosyjskojęzyczne strony.

Pomoże ktoś ??

Nie mam pomysłu jak naprawić auto za kwotę zaproponowaną przez ubezpieczyciela, ba nawet nie wiem jak kupić wszystkie części za tą kasę.


  • 0

#2 marekb1988

marekb1988
  • Forumowicz
  • 228 postów
  • Skąd:Świdnik
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:191
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 23:26, 26.04.2017

Zderzak, lampy, maska nie pasują z wersji amerykańskiej. Odwołaj się i tyle.
  • 0

#3 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 16:25, 27.04.2017

Hej :)
Taka naprawa to już dosyć mocno zbliża się do szkody całkowitej (no może przesadzam, ale na pewno ponad 10tys. zł)... ile Ci ubezpieczyciel wyliczył na naprawę?
Jak Kolega wyżej napisał części do Accordów EU i USA nie są zamienne.
Najlepiej sam sprawdź jakie są numery części do wymiany w EPC po n-rze VIN (np. japancars.ru).

Pozdrawiam
Tomek

wysłane z fona
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, części zamienne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq