Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Ręczny jak się tam dostać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:28, 05.04.2010

Witam mam problem z podciągnięciem ręcznego już ktoś pisał o tym, ale tylko pobierznie, problem polega na tym, że nie mogę się dostać do linki ręcznego hamulca.
Ktoś to robił w poliwtowej wersji?
  • 0

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 08:23, 05.04.2010

A co to za różnica sprzed czy po FL. odpinasz plastik wokół lewarka,zdejmujesz schowek na napoje,otwierasz podłokietnik wyjmujesz gumową zaślepkę odkręcasz śrubę.Podciągasz na maksa lewarek ręcznego i wyjmujesz całą konsolę.
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:43, 05.04.2010

No wszystko jest takie proste jak się to opisuje, ale w rzeczywistości wygląda to inaczej.
Najgorszy dla mnie jest ten plastik wokół lewarka chyba Ty mi podawałeś wcześniej jak go rozebrać jest tam chyba sześć zatrzasków i ni cholery niechcą puścić ten plastik wydaje się słaby i niechce go rozwalić, bo to by był zonk poważny :k
Niewiem jak mam się do tego zabrać porozkręcałem prawie wszystko, co jest potrzebne do wyjęcia tego podłokietnika i blokuje mi ten plastik.
  • 0

#4 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 11:37, 05.04.2010

Ten plastik jest tylko na zaczepach postaraj się podważyć z dwóch stron jednocześnie powinno pomóc.Tam nie ma żadnych śrub,prawdopodobnie metalowe zatrzaski które są na plastikowych zaczepach mocno są powyginane.Śmiało podważaj.
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:02, 05.04.2010

Byłem spróbowałem powiem, że były chwile grozy, ale podołałem sytuacji dzięki za wsparcie Glinuś!

No i przy okazji znalazł się zagubiony dwa miesiące temu blachowkręt od popielniczki :ok
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq