Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Dziura po kieszeni na radio

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 k4loryfer

k4loryfer
  • Forumowicz
  • 37 postów
  • Skąd:Luton
  • Silnik:2.0
  • Wersja:UK
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:26, 06.04.2017

Witam,

Zacznę może od tego iż poprzedni właściciel zamiast ogarnąć zmieniarkę cyfrowa do Accorda uznał ze "lepiej" będzie wstawić radio Alpine CDE-9880R do którego możne podpiąć sobie swojego "ajfonika" pozbywając się tym samym dostępu do oryginalnego radia i wyświetlacza (sterownik klimy działa jak należy) i wstawił cos TAKIEGO . Z jakiegoś powodu nie podłączał anteny radiowej wiec pozostało mi tylko i wyłącznie słuchanie muzy z USB.

Znalazłem TAKĄ tańszą opcje zmieniarki cyfrowej na aliexpres oraz do zamaskowania dziury po Alpine kieszeń  do "załatania" dziury TU LINK

 

Mam pytanie wiec czy ktoś może takową kieszeń u siebie montował i jak ewentualnie to wizualnie się prezentuje ??

 

Dziękuję za wszelkie sugestie i odpowiedzi :)

 


  • 0

#2 rafisz

rafisz
  • Moderator Junior
  • 1575 postów
  • Skąd:WPR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe MT
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 64
Wzorowa

Napisano 15:26, 06.04.2017

hmmm, a oryginalne radio masz czy też je wyrzucił i wstawił jakiś wynalazek od skośnookich? skoro nie podoba ci sie ta ramka to nie lepiej będzie wrócić do serii, zamiast montować kolejne chińskie plastiki z którymi z reguły są problemy ze spasowaniem?


Użytkownik rafisz edytował ten post 15:27, 06.04.2017

  • 0

#3 k4loryfer

k4loryfer
  • Forumowicz
  • 37 postów
  • Skąd:Luton
  • Silnik:2.0
  • Wersja:UK
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:30, 06.04.2017

Mam oryginalne radio z wyświetlaczem ale jak mowie jest nie podłączone (z tego co wiem mógł zastosować jakaś kostkę i oba radia by działały), a ten seryjny schowek tak średnio mi się podoba i tak powiem szczerze wiec wolał bym mieć 2 osobne kieszenie ;P tylko teraz własnie pozostaje pytanie jak to będzie spasowane. 


  • 0

#4 pawlik118

pawlik118
  • Moderator
  • 1958 postów
  • Skąd:Skoczów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:30th Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 73
Wzorowa

Napisano 18:26, 06.04.2017

Polecam Ci schowek z polifta, ma dwie kieszonki, jedna otwarta druga zamykana. Wyłożone gumą. 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq