Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

PSS cd wymiana napędu CD

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kameleon8989

Kameleon8989
  • Forumowicz
  • 30 postów
  • Skąd:Katowice
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:20, 03.04.2017

Witam jakis czas temu podczas zmiany płyty wyskoczył ERROR poczytałem troche na forum ale mam kilka pytań. Kupujac radio z anglika i zmieniajac sam napęd/zmieniarke to musze kupic radio z wersji silnikowej takiej samej jaka mam (benzyna/diesel)? czytałem ze ktos własnie wymieniał całe radio i cos było nie halo po podłaczeniu radia z diesla do benzyny czy na odwrót. 
P.S miedzy czasie kupiłem http://allegro.pl/mo...6659776925.html ale po podłączeniu ipoda czy telefonu gwizda w głośnikach  przy dodawaniu gazu nie wiem czy oddac sprzet został mi tydzien na zwrot czy to wina samego radia? dodam ze fm odbiera normalnie 

posiadam radio EU, kupujac anglika bedzie mi lepiej przełożyc naped z anglika do mojego starego? czy zostawic anglika zmianiajac panel radia i stereowanie klimatyzacji? (przy zmianie na anglika dodatkowa zabawa z wieksza wtyczka?) 

prosze o jakies rady bo nie wiem jakie radio zamówic i jak najlepiej i najszybciej to ogarnać 

pozdrawiam, zycze szerokości, przyczepności i niech V-tec bedzie z Wami ;)


Użytkownik Kameleon8989 edytował ten post 22:21, 03.04.2017

  • 0

#2 kristof

kristof
  • Forumowicz
  • 246 postów
  • Skąd:Kln
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:limuzyna
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:30, 05.04.2017

i jak rozwiązałeś problem bo też mam cd err i strasznie przerzuca płyty przy starcie radia co bardzo mnie nie denerwuje...wiem że muszę wziąć radio z benzyny ale czy jak przełoże samą zmieniarkę z anglika to sterowanie zostanie takie jak mam czy główne pokrętło będzie na prawej stronie?


  • 0

VTEC PIJE VTEC ŻYJE


#3 Kameleon8989

Kameleon8989
  • Forumowicz
  • 30 postów
  • Skąd:Katowice
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 00:44, 06.04.2017

To niebawem Ci padnie też miałem przez około rok takie zgrzytanie przy starcie lub przy zmianie płyty. Na razie przetestowałem ten kabelek z linku wyżej, ale porażka około 50% ciszej niż przy radiu/cd. Teraz zamówiłem coś takiego jak honda music link 2.0 oryginalny adapter z Hondy do podłączenia ipoda numer seryjny 08a28 1j6 1000 01 z tego co czytałem teoretycznie pasuje do radia po lifcie a mam 2PL0 więc pożyjemy zobaczymy (jeżeli nie będzie pasować to będę chciał sprzedać wraz z ipodem classic 6g 80gb) i na razie słucham radia...
Jeden znajomy który siedzi w audio powiedział mi że to może być wina samych płyt, a dokładnie chodzi o ich grubość jak masz jakieś orginalne to spróbuj podmienić i zobacz u mnie już za późno, ale może coś w tym być
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq