Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Zawieszenie

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MATRIX266

MATRIX266
  • Forumowicz
  • 19 postów
  • Skąd:SZCZUCIN
  • Silnik:2.4
  • Wersja:S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:M,KN
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:31, 22.03.2017

Witam mam ochotę kupić kupić honde accord w automacie 2.4 190 km ale  z tego względu że bardzo mało jest dostępnych wersji s to raczej będzie to executive. Chciałbym sie dowiedzieć jakie różnice były w w zawieszeniu w tych 2 wersjach, bo słyszałem rózne opinie, że nie było w ogóle tylko progi obniżone i coś tam jeszcze w stylistyce, ale też ze w typ s było twardsze zawieszenie.Interesuje mnie to bo poszukuję auta raczej twardszego niż miękkiego, ale jeśli ten zawias względem S jest trochę bardziej komfortowy ale dalej twardy to jak najbardziej  będzie ok byle ni było miękko.  

 


  • 0

#2 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Business
  • KM:150+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2018
  • Nadwozie:Liftback
Reputacja: 24
Super

Napisano 18:30, 22.03.2017

Zawias był taki sam. Różnił się między wersjami silnikowymi że względu na wagę.
  • 0

#3 chrishonda

chrishonda
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:bialystok
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 22:18, 22.03.2017

Witam mam ochotę kupić kupić honde accord w automacie 2.4 190 km ale  z tego względu że bardzo mało jest dostępnych wersji s to raczej będzie to executive. Chciałbym sie dowiedzieć jakie różnice były w w zawieszeniu w tych 2 wersjach, bo słyszałem rózne opinie, że nie było w ogóle tylko progi obniżone i coś tam jeszcze w stylistyce, ale też ze w typ s było twardsze zawieszenie.Interesuje mnie to bo poszukuję auta raczej twardszego niż miękkiego, ale jeśli ten zawias względem S jest trochę bardziej komfortowy ale dalej twardy to jak najbardziej  będzie ok byle ni było miękko.  

Zawiech taki sam, silnik taki sam. Do tego w exe lepsze wypozasenie, a types to wersja stylistyczna, mozesz dorzucic dokladki od types na zderzaki exe bez rzezby.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq