Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Accord Tourer VII 2.2 i-ctdi 2006 wyjący alarm

VII #Alarm #wyje #accord #VII #tourer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piterpiel

Piterpiel
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Kwidzyn
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:51, 20.03.2017

 
 
Nie znalazłem podobnego wątku, więc pytam  
 
Otóż problem pojawił się nagle, zamykam auto oryginalnym pilotem i po paru minutach wyje alarm (fabryczny)
Otwieram kluczykiem oczywiście przestaje, ale nie pozwala się zamknąć owym kluczykiem (próbowałem obydwoma) po zamknięciu ręcznie zamkiem, otwarciu i ponownym zamknięciu problem się powtarza. Sprawdziłem wszystkie czujki drzwi i klapy są ok. Ma ktoś jakieś pomysły co z tym fantem zrobić? Bo sąsiedzi mnie zlinczują  
Edit Panowie, zauważyłem dzisiaj rano, że jak gaszę światła to pokazuje się komunikat otwartej klapy, jak zapalę znika... takie rzeczy w haniulce?? Pomóżcie  

Użytkownik Piterpiel edytował ten post 10:06, 21.03.2017

  • 0

#2 Piterpiel

Piterpiel
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Kwidzyn
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:11, 21.03.2017


  • 0

#3 Rycy

Rycy
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.2
  • Wersja:nie wiem :)
  • KM:140KM
  • Paliwo:ON
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:07, 21.03.2017

Hej, miałem podobny problem z alarmem i błędem PTG , u mnie wszystko zaczęło się od płynu do spryskiwaczy który zamiast do tylnej szyby przez przetarty wężyk trafiał przez klapę do podłogi gdzie zalał wiązkę przewodów oraz spalił kostkę łączeniową....jako że jestem bardziej mechanik niż elektryk skończyło się u fachowca który to wszystko zdiagnozował i zrobił.....ale od tego się zaczęlo  zwarcie poszło od zalanej wiązki z tyłu i uszkodziło mi puszkę z bezpiecznikami pod kierownicą :-( Mam nadzieję jakoś przynajmniej nakierowałem na problem jak otworzysz klapę z tyłu to zobaczy czy w prawym rogu nie jest mokro od płynu :) Pozdrawiam


  • 0

#4 Piterpiel

Piterpiel
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Kwidzyn
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:26, 21.03.2017

Dzięki kolego, generalnie bez rozebrania tyłu i obejrzenia wiązek kabli się nie obędzie.. także jak tylko znajdę chwilę będę tam działać. Dam znać co i jak.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#5 Piterpiel

Piterpiel
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Kwidzyn
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:32, 23.03.2017

Panowie jakby komuś mogła się przydać ta informacja to chwilowo pomogło odłączenie aku na parę minut i szybki reset komputera, problem alarmu jak narazie zniknął. Aczkolwiek aby się problem nie powtórzył w wolnej chwili rozbiorę tył aby zobaczyć co tam się dzieje. Będę informował na bierząco. Pozdrawiam  


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, #Alarm, #wyje #accord #VII #tourer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq