Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Szyberdach i antena montażowa CB

VI szyberdach podsufitka antena cb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dr.kamil

dr.kamil
  • Nowy
  • 18 postów
  • Skąd:S
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:VI
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:36, 12.03.2017

Cześć.

 

Wkurzała mnie antena CB na magnesie więc kupiłem montażową Sirio Turbo, chciałbym ją zamontować w dachu bo to gwarantuje najlepszy odbiór i nadawanie, problem w tym, że moje auto ma szyberdach. Wydaje mi się, że w takim wypadku jedyne sensowne miejsce to tylna część dachu tuż przed szybą (zaznaczone na zdjęciu) - ale zanim zacznę wszystko rozbierać chciałem się upewnić czy montaż w tym miejscu jest możliwy.

Załączony plik  szyber.jpg   154,25 KB   16 Ilość pobrań

Czy ktoś z was montował w ten sposób antenę CB w aucie z szyberdachem? Czy jest dostateczna ilość miejsca w środku? Czy nic tam nie przeszkadza? Czy w tym miejscu jest jakieś wzmocnienie dachu? 

 

Dużą pomocą byłyby zdjęcia dachu ze ściągniętą podsufitką w wersji z szyberdachem, może ktoś z was ma?

 

Jeżeli anteny nie da się tam sensownie zamontować to pójdzie na klapę.


  • 0

#2 Troy

Troy
  • Forumowicz
  • 668 postów
  • Skąd:Żory
  • Silnik:2.2
  • Wersja:0
  • KM:200+
  • Paliwo:PB
  • Rok:0
  • Nadwozie:0
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 11:41, 12.03.2017

Cześć.

 

Wkurzała mnie antena CB na magnesie więc kupiłem montażową Sirio Turbo, chciałbym ją zamontować w dachu bo to gwarantuje najlepszy odbiór i nadawanie, problem w tym, że moje auto ma szyberdach. Wydaje mi się, że w takim wypadku jedyne sensowne miejsce to tylna część dachu tuż przed szybą (zaznaczone na zdjęciu) - ale zanim zacznę wszystko rozbierać chciałem się upewnić czy montaż w tym miejscu jest możliwy.

attachicon.gifszyber.jpg

Czy ktoś z was montował w ten sposób antenę CB w aucie z szyberdachem? Czy jest dostateczna ilość miejsca w środku? Czy nic tam nie przeszkadza? Czy w tym miejscu jest jakieś wzmocnienie dachu? 

 

Dużą pomocą byłyby zdjęcia dachu ze ściągniętą podsufitką w wersji z szyberdachem, może ktoś z was ma?

 

Jeżeli anteny nie da się tam sensownie zamontować to pójdzie na klapę.

A spróbować w miejscu gdzie w poliftach jest antena?


  • 0

#3 dr.kamil

dr.kamil
  • Nowy
  • 18 postów
  • Skąd:S
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:VI
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:19, 12.03.2017

A spróbować w miejscu gdzie w poliftach jest antena?

 

No pi * oko chodzi mi właśnie o to miejsce. Pytanie czy w "przedlifcie" z szyberdachem czegoś tam przypadkiem nie ma. No i druga kwestia to wzmocnienie, antenka FM jest krótka i lekka, nie ma tam żadnych większych sił, antenę CB najlepiej montować w miejscu gdzie są wzmocnienia karoserii - jaka wygląda dach od środka w tym miejscu, tego nie wiem.

 

Zdjęcie podsufitki pewnie zajmie mi trchę czasu i po prostu fajnie było by wiedzieć czy montaż w tym miejscu jest w ogóle wykonalny.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, szyberdach, podsufitka, antena, cb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq