Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Jak i gdzie sprawdzić zawieszenie

VII zawieszenie tuleje lączniki końcówki drążków

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filip

Filip
  • Forumowicz
  • 310 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:21, 09.03.2017

Witam Panowie,

 

szybkie pytanie gdzie albo jak mogę sprawdzić zawieszenie tzn. łączniki, tuleje, końcówki jak i same drążki kierownicze w sumie to wszystkie elementy? Pisze ponieważ dzwonie do dwóch stacji diagnostycznych i dostaje odpowiedź, że na szarpakach może nic nie wyjść :-( czy tylko pozostaje mi mechanik czy jednak dam rade na tej stacji diagnostycznej? Chyba, że podpowiecie jak samemu cos sprawdzić? :-) bo mam wrażenie, że coś się dzieje w przednim zawieszeniu.

 

Pozdrawiam serdecznie

Filip


  • 0

#2 Godar

Godar
  • Forumowicz
  • 543 postów
  • Skąd:Częstochowa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CM1
Reputacja: 18
Dobra

Napisano 19:44, 09.03.2017

Szarpaki plus ogarnięty człowiek z brechą  , bo inaczej faktycznie może być ciężko . Najlepiej się sprawdza w dwie osoby.

Ja tak wyłapałem luzy na dolnym sworzniu wahacza , czego nie pokazały same szarpaki.

Co to za spece w tych stacjach diagnostycznych siedzą , co nie wiedzą jak zabrać się do rzeczy ... 


  • 0
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma ...

#3 Filip

Filip
  • Forumowicz
  • 310 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:09, 09.03.2017

Tez właśnie sie zastanawiam kto tam zasiada ehh wiec jak dwie osoby to już to ogarnę bo jakoś dziwnie zachowuje sie przednie zawieszenie ale stuków za bardzo nie ma na pewno trzeba sprawdzić i dam znać. Bardzo dziękuje za pomoc


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, zawieszenie, tuleje, lączniki, końcówki drążków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq