Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
V

Regulacja hamulca ręcznego

V ręczny regulacja linki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bystszak

bystszak
  • Forumowicz
  • 106 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 14:21, 09.03.2017

Hej wymieniałem u siebie niedawno tarcze i klocki  z tyłu. Wszystko poszło w miarę bezboleśnie z tym, że musiałem zregenerować zacisk prawy z tyłu (lucas). Z tego co sprawdziłem, linka chodzi dobrze. Niestety po założeniu linki na zacisk, mechanizm nie dochodzi do ogranicznika. Zajrzałem pod podłokietnik i zacząłem luzować śrubę ale nie jestem pewien czy wszystko jest tam ok. Nie mam teraz jak zrobić zdjęcia, ale to coś trzymające dwie linki nie jest równe tzn. od góry wygląda tak 

 

\=

 

 

Czyli nie tworzy tak jakby litery T.  Czy jest to normalne? Mam po prostu poluzować ręczny aż mechanizmy na zaciskach oprą się o ograniczniki? Może reguluje się linkę gdzieś jeszcze?

Muszę jeszcze odpowietrzyć tył ale chciałbym wszystko zrobić porządnie i jak najszybciej bo wk***** mnie jeżdżenie seicento :)


  • 0

#2 arhano1

arhano1
  • Forumowicz
  • 87 postów
  • Skąd:Warszawa/Molde
  • Silnik:2.2
  • Wersja:CE1
  • KM:150
  • Paliwo:PB
  • Rok:1995
  • Nadwozie:AERODECK / EG3/ED3/RA1/YH2.
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:57, 09.03.2017

Raczej nie masz sie czym martwic tak ma byc czyli nie rowno , jeszcze sie nie spotkalem zeby ten uchwyt byl inaczej niz /= .a dziala poprawnie ! tak . nie .


  • 0
Od zywych wymagam tylko tyle ,niech beda dobrzy wiedzac ze sa zli !
HONDA FOREVER

#3 vova777

vova777
  • Forumowicz
  • 502 postów
  • Skąd:Pruszków / Sudowa Wysznia (Ukraina)
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 20
Super

Napisano 06:20, 01.05.2017

Raczej nie masz sie czym martwic tak ma byc czyli nie rowno , jeszcze sie nie spotkalem zeby ten uchwyt byl inaczej niz /= .a dziala poprawnie ! tak . nie .

Potwierdzam. Ostatnio u siebie musiałem trochę podciągnąć linki bo wajcha nie opuszczała się do końca i zapalała się kontrolka w czasie jazdy i po demontażu tunelu tak to wygladalo822a321c4040895ddcbc1ce28d4fe740.jpg

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: V, ręczny, regulacja, linki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq