Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Szybka porada

VI Lpg Gaz Stag

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 HustLe

HustLe
  • Forumowicz
  • 9 postów
  • Skąd:Bolszewo
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:14, 07.03.2017

Witam zalozylem temat aby uzykac w miare szybka informacje gdyz otrzymalem dwie konkretne propozycje od polecanego mi gazownika w moim rejonie a brzmialo to tak : "Witam.Podam dwie propozycje :Obie instalacje firmy AC STAG Jako AUTORYZOWANY warszt tej firmy na instal udzielamy OGÓLNOPOLSKĄ DWULETNIĄ GWAR BEZ LIMITU KM ELEKTRONIKA POSIADA 5 LAT GWAR. PRODUCENTA.

Pierwsza propozycja2700zł: Elektronika STAG QBOX Basic ,Wtryskiwacze ACW02 , Reduktor AC R01 KM.Zbiornik w koło zapasowe wlew gazu pod klapką paliwa.

Druga propozycja w cenie 2900zł
Elektronika STAG 4QBOX Plus (różni się od Qbox basic tym że komunikuje się poprzez OBD z komputerem benzynowym widzi korekty krótko długo terminowe benzyny i nanosi na bieżąco poprawki składu paliwa.
Wtryskiwacze ACW03 są to wtryski pojedyncze co pozwala zamontować je bardzo blisko wtrysków benzynowych co w efekcie wpływa na szybszą reakcję na pedał gazu i ekonomię działania całego systemu."


Co sadzicie? Roznica niewielka a propozycja numer 2 bardziej jakos mnie pronuje .. Moze cos doradzicie czy moze inne wtryski itd. Jestem zielony jesli chodzi o gaz bo to moja pierwsza instalacja.

Dodam ze moj Accord jest z 99r z silnikiem 2.0 147km (f20b6) 219tys przebiegu .

Z gory dzieki i pozdrawiam.
  • 0

Honda Accord VI 2.0i ES + LPG

Album: Fotosiko-terapia
Temat: Skromnie według Adama


#2 piotrficek

piotrficek
  • Partner HAKP
  • 69 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:150
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:6
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 22:51, 07.03.2017

Nasuwa się pytanie, czy Twoja Hania posiada OBD2


  • 0

#3 M4jster

M4jster
  • Forumowicz
  • 332 postów
  • Skąd:Andrychów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type-R
  • KM:212
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1998
  • Nadwozie:CH1
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:05, 07.03.2017

 

 

Wtryskiwacze ACW03 są to wtryski pojedyncze co pozwala zamontować je bardzo blisko wtrysków benzynowych co w efekcie wpływa na szybszą reakcję na pedał gazu i ekonomię działania całego systemu."

Czytałeś reklamy producenta?

Najbardziej polecane tutaj są wtryski Hana Zielone.
Mam, jestem bardzo zadowolony.


  • 0

#4 toki

toki
  • Forumowicz
  • 1532 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:1,8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 24
Super

Napisano 23:06, 07.03.2017

obydwa zestawy są ok, chociaż jak M4jster napisał , to wydaje mi się że do Staga lepsze hany będą.Bardziej zwróć uwagę na montaż i znajdź zakład który jest polecany, acco trzeba dobrze zestroić,a komponenty to nie wszystko.

 

Ps. W ES 2.0 ma OBD II


Użytkownik toki edytował ten post 23:08, 07.03.2017

  • 0

#5 HustLe

HustLe
  • Forumowicz
  • 9 postów
  • Skąd:Bolszewo
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:35, 07.03.2017

Wiem ze mam obd2 gdzies mi sie obily o uszy te wtryski hana kiedyś cos czytalem wlasnie pod honde ;)

Zwrocic uwage na montaz co masz na mysli ?

Jesli chodzi o zaklad to slyszalem o nim dobre opinie , ogarniali mojemu wujowi honde civic vii i nie narzeka (nie wiem na jakich komponentach) generalnie slyszalem o tym gazowniku ze "chech engine nie ma prawa sie zaswiecic" bo jak sie swieci to cos nie gra i bardzo przyklada do tego uwage ;)


M4jster nie czytalem reklam , napisalem o wycene pod moje auto tam gdzie mi polecano (wiem ze wujek zna osobiście goscia i mowil ze jak bede chcial wkladac gaz to wlasnie z nim podjechac (wujkiem) to i cena tez moze ulec zmianie na niższa bo dlugo sie znaja czy cow takiego)

Użytkownik HustLe edytował ten post 23:37, 07.03.2017

  • 0

Honda Accord VI 2.0i ES + LPG

Album: Fotosiko-terapia
Temat: Skromnie według Adama


#6 toki

toki
  • Forumowicz
  • 1532 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:1,8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 24
Super

Napisano 00:59, 08.03.2017

nie jest sztuka dobrać instalację, sztuka jest dobrze ja połozyć i wystroić, honda jest wymagająca, nie tylko strojenie w warsztacie, ale zrobienie trochę kilometrów żeby zrobić dobre mapy. Dowiedz się jak ten gazownik stroi.


  • 0

#7 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
  • Skąd:Wilkowice, Bielsko
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:200 i troszki
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 22
Super

Napisano 07:03, 08.03.2017

Wtryski Hana zeszły na psy. Moje dwie sztuki wytrzymały 40 tyś.
  • 0

#8 slasz129

slasz129
  • Forumowicz
  • 1326 postów
  • Skąd:rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:270KM 285Nm
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 20
Super

Napisano 07:26, 08.03.2017

Obecnie dla nas najlepsze to acw02/03 lub barracuda.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Crystal Black Pearl CD7 http://www.accordklu...t=11836&start=0


#9 kratom

kratom
  • Klubowicz
  • 110 postów
  • Skąd:podlaskie-Szepietowo
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S/LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 08:41, 08.03.2017

Witam zalozylem temat aby uzykac w miare szybka informacje gdyz otrzymalem dwie konkretne propozycje od polecanego mi gazownika w moim rejonie a brzmialo to tak : "Witam.Podam dwie propozycje :Obie instalacje firmy AC STAG Jako AUTORYZOWANY warszt tej firmy na instal udzielamy OGÓLNOPOLSKĄ DWULETNIĄ GWAR BEZ LIMITU KM ELEKTRONIKA POSIADA 5 LAT GWAR. PRODUCENTA.

Pierwsza propozycja2700zł: Elektronika STAG QBOX Basic ,Wtryskiwacze ACW02 , Reduktor AC R01 KM.Zbiornik w koło zapasowe wlew gazu pod klapką paliwa.

Druga propozycja w cenie 2900zł
Elektronika STAG 4QBOX Plus (różni się od Qbox basic tym że komunikuje się poprzez OBD z komputerem benzynowym widzi korekty krótko długo terminowe benzyny i nanosi na bieżąco poprawki składu paliwa.
Wtryskiwacze ACW03 są to wtryski pojedyncze co pozwala zamontować je bardzo blisko wtrysków benzynowych co w efekcie wpływa na szybszą reakcję na pedał gazu i ekonomię działania całego systemu."


Co sadzicie? Roznica niewielka a propozycja numer 2 bardziej jakos mnie pronuje .. Moze cos doradzicie czy moze inne wtryski itd. Jestem zielony jesli chodzi o gaz bo to moja pierwsza instalacja.

Dodam ze moj Accord jest z 99r z silnikiem 2.0 147km (f20b6) 219tys przebiegu .

Z gory dzieki i pozdrawiam.

Jeśli Twoja Hania komunikuje się w pełni z OBD2 to bierz Qbox Plusa. Polecam AC W02 (jak masz krótkie wężyki) a W03 na pojedynczych w ogóle będzie rewelka. Może te info o reakcji gazu troszkę przesadzone ale na pewno pojedyncze wtryski na krótkich wężykach będą idealnie dawkować gaz - zawsze im krótsza droga gazu z wtrywkiaczy do kolekatora tym lepiej.


  • 0
<p>-----------------</p>
<p>Pozdrawiam<br>
Tomek</p>

#10 HustLe

HustLe
  • Forumowicz
  • 9 postów
  • Skąd:Bolszewo
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:04, 08.03.2017

No ja wlasnie skusilbym sie na te 03 ale tez wolalem zapytac was , napisalem do gazownika jaka cena bylaby z Hana Zieloną jak i Barracuda , a jesli chodzi o komunikacje z obd2 hmm nie wiem czy w pelni sie komunikuje ale raczej tak gdyz mam jakis tam z allegro wtyk diagnostyczny na bluetooth ktory bardzo szybko sie łączy i da sie błędy pokasowac sprwdzic obroty i pewnie roznych wiele rzeczy także (ogranicza mnie darmowa wersja aplikacji) heh pewnie z ta platna bylo by wszystko ale nie wiem czy jeszcze potrzebuje takie informacje ;)


Ps. Takie pytanie sie nasunelo.. Czy oogolne podczas bardzo dynamicznej jazdy na lpg (dobrze wystrojonej) honda bedzir chciala popic troszke benzyny czy nie powinna ? Mam tu na mysli jazde np od swiatel do swiatel predkosci 0-160 czy poradzi sobie w pelni na gazie ?

Użytkownik HustLe edytował ten post 09:23, 08.03.2017

  • 0

Honda Accord VI 2.0i ES + LPG

Album: Fotosiko-terapia
Temat: Skromnie według Adama


#11 M4jster

M4jster
  • Forumowicz
  • 332 postów
  • Skąd:Andrychów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type-R
  • KM:212
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1998
  • Nadwozie:CH1
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 09:08, 08.03.2017

 

 

Wtryski Hana zeszły na psy. Moje dwie sztuki wytrzymały 40 tyś. 

A filtr gazu co ile wymieniasz?


Użytkownik M4jster edytował ten post 09:09, 08.03.2017

  • 0

#12 slasz129

slasz129
  • Forumowicz
  • 1326 postów
  • Skąd:rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:270KM 285Nm
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 20
Super

Napisano 10:45, 08.03.2017

auto idealnie wystrojone na dobrych podzespołach bedzie jezdzic od 0 do 100% na lpg, chyba ze gazownik ustawi podlanie benzyna bo np.  nie bedzie umiał dobrze wystroić hehe


  • 0

Crystal Black Pearl CD7 http://www.accordklu...t=11836&start=0


#13 kratom

kratom
  • Klubowicz
  • 110 postów
  • Skąd:podlaskie-Szepietowo
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S/LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 10:46, 08.03.2017

Ps. Takie pytanie sie nasunelo.. Czy oogolne podczas bardzo dynamicznej jazdy na lpg (dobrze wystrojonej) honda bedzir chciala popic troszke benzyny czy nie powinna ? Mam tu na mysli jazde np od swiatel do swiatel predkosci 0-160 czy poradzi sobie w pelni na gazie ?

Nie powinna brać benzynę ale...w Qboxie można ustawić funkcję dodatkowego udziału benzyny w sytuacji gdy auto jest bardzo dużym obciążeniem w celu ochrony silnika przed przegrzewaniem. To ustawia już instalator. Zuzycia nie zauważysz no chyba, że non stop bedziesz Hanię kręcił na 5tys.obrotów.

Autko poradzi sobie bez problemu. Z tego co pisałeś instalator proponował reduktor R01 150, nie masz turbiny więc spokojnie te 136 koni obrobi...ja w swojej Hani mam słabszy reduktor tomasetto i też jej nic nie brakuje.


  • 0
<p>-----------------</p>
<p>Pozdrawiam<br>
Tomek</p>

#14 HustLe

HustLe
  • Forumowicz
  • 9 postów
  • Skąd:Bolszewo
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:27, 08.03.2017

Autko poradzi sobie bez problemu. Z tego co pisałeś instalator proponował reduktor R01 150, nie masz turbiny więc spokojnie te 136 koni obrobi...ja w swojej Hani mam słabszy reduktor tomasetto i też jej nic nie brakuje.


Mala poprawka 147koni ;)
  • 0

Honda Accord VI 2.0i ES + LPG

Album: Fotosiko-terapia
Temat: Skromnie według Adama


#15 scorpion3m

scorpion3m
  • Forumowicz
  • 117 postów
  • Skąd:z Kaszub
  • Silnik:2.0
  • Wersja:coupe
  • KM:147
  • Paliwo:PB
  • Rok:1998
  • Nadwozie:CG4
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 11:27, 08.03.2017

A gdzie montujesz, u Czapa "Marol Gaz"? Jak tak to gość jest ogarnięty i będzie git.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, Lpg, Gaz, Stag

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq