Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
V

Swap panelu klimatyzacji z accorda VI do accorda V

V panel klimy sterowanie klima sterowanie ogrzewaniem

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cris_Jumper

Cris_Jumper
  • Forumowicz
  • 25 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.0
  • Wersja:--
  • KM:105
  • Paliwo:ON
  • Rok:1996
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:28, 27.01.2017

Witam Szanownych kolegów.

Zastanawia mnie czy ktoś z Was nie próbował przełożyć panelu od sterowania klimą z VI gena do V gena.
Zastanawiacie się pewnie po co chcę to zrobić? mianowicie chciałbym przenieść panel niżej ale niestety zostało to tak zaprojektowane że w niższych partiach się nie mieści a nie chcę ciąć plastików. Tu pojawił się pomysł swapa. Przeglądając zdjęcia wygląda na to że wtyczki będą pasować. Jedyna największa różnica to przełączniki. W V gen jest obieg wew, obieg zew i włącznik klimy. W Vi gen natomiast jeden przełącznik od obiegu wew/zew,  włącznik grzania szyby oraz włącznik klimy.

Ktoś miał jakieś doświadczenia? Dużo z tym przeróbek będzie?

Załączony plik  822b9a6f44babbbf58a8be5ca74a.jpg   53,16 KB   12 Ilość pobrań
Załączony plik  9253421e49e9865afffd11a80fa5.jpg   43,33 KB   10 Ilość pobrań


  • 0

#2 NickOver

NickOver
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Lodz
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Ls
  • KM:XXX ;)
  • Paliwo:PB
  • Rok:1994
  • Nadwozie:CC7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:03, 29.01.2017

Zdejmij ramkę od radia, ten mały schowek (Od dołu dodatkowo są dwie śruby, więc uważaj, aby nie wyrwać) i nagle ukaże ci się widok, gdzie spokojnie wsadzisz radio 8". Masz drugą bajkę, w przypadku zegarka od v g zegar jest dokręcony do panelu nawiewu, skoro chcesz go przenieść możliwe, że będziesz musiał z kablami kombinować

i trzecia... Jak ty to zamocujesz?.


Użytkownik NickOver edytował ten post 23:04, 29.01.2017

  • 0

#3 Cris_Jumper

Cris_Jumper
  • Forumowicz
  • 25 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.0
  • Wersja:--
  • KM:105
  • Paliwo:ON
  • Rok:1996
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:56, 30.01.2017

Kolego to ja mniej więcej ogarniam jak to rozebrać ;) wiązka jest wystarczająco długa żeby panel podpiąć nawet w okolicach zapalniczki. Mam na myśli grubszy projekt dlatego chcę wrzucić panel od vi gena. Tu się pojawia pytanie odnośnie elektryki. Wtyczka jest taka sama. W vi gen jest 10 kabli a w v gen 8. Ale na luzie sam jakoś będę to ogarniał miernikiem. Najwyżej się trochę elektronikę zmodyfikuje. Przełącznik od prędkości nawiewu powinien pasować bo kostka jest identyczna. Za 2 dni będę miał już panel od vi gen i wtedy będę się bawił. Potem zamieszczę wszystko pod nowym tematem, może komuś się przyda :)


Użytkownik Cris_Jumper edytował ten post 17:44, 30.01.2017

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: V, panel klimy, sterowanie klima, sterowanie ogrzewaniem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq