Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

jednostka sterująca wentyaltorem ?

VI chłodnica wentylator

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 orient

orient
  • Forumowicz
  • 31 postów
  • Skąd:ska
  • Silnik:2,0
  • Wersja:s
  • KM:105
  • Paliwo:ON
  • Rok:1999
  • Nadwozie:1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:01, 05.01.2017

Witam, wszystkich forumowiczów. Mam mały problem , posiadam Accord 2,0Di z 1999r, wczoraj rozładował mi się akumulator, co mnie bardzo zdziwiło gdyż jest nowy, kiedy otworzyłem maskę zobaczyłem , że wentylator sam się kręci mimo, że nie był nawet kluczyka w stacyjce. Z pod maski i w środku było czuć zapach spalenizny. Znalazłem winowajcę zapachu spalenizny , była to ta część widoczna w załączniku. Na portalach aukcyjnych ta cześć jest opisana jako MODUŁ ZAMKA, natomiast w serwisie Hondy dowiedziałem, się, że jest to JEDNOSTKA STERUJĄCA WENTYLATOREM CHŁODNICY. Gdzieś nawet znalazłem aukcję, do której ktoś dawał kluczyk od centralnego zamka. I ja już jestem głupi, nie wiem co to jest i nie wiem czy to w ogóle spowodowało, że wentylator kręcił się 8 godzin przy zgaszonym silniku. Wyciągnąłem tą część żeby mi się tam nic nie zapaliło, dodam jeszcze, że sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i są ok. czy ktoś się orientuje , czy bez tej części można jeździć dopóki nie znajdę pasującej do mojego auta? Może ktoś miał ktoś podobną sytuację.

 

e710de5f8a39dabegen.png


Użytkownik orient edytował ten post 11:04, 05.01.2017

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, chłodnica wentylator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq