Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Wahacz z VII do VI, czy pasuje ?

VI wahacz tył poprzeczny górny VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 sapcio_132

sapcio_132
  • Forumowicz
  • 28 postów
  • Skąd:Grybów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:32, 02.01.2017

Witam;

 

Pytam o pewną rzecz, mianowicie mam do wymiany w moim VI wahacze górne z tyłu, z forum dowiedziałem się, że najlepszy jest zamiennik marki Febest, ale jest on dość drogi, ponad 300 za dwa proste małe wahacze do leciwego samochodu to dużo ... Do VII tych wahaczy jest dużo większy wybór i w bardziej przystępnych cenach, na forum gdzieś przeczytałem że te wahacze do obu generacji są takie same, choć konkretnie nikt tego nie potwierdził, dlatego zwracam się z pytaniem, czy rzeczywiście są takiej samej długości i pasują plug&play ?


  • 0
Honda – The Power of Dreams

#2 f_4

f_4
  • Nowy
  • 11 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:LS
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:21, 26.05.2017

Odkopuje i potwierdzam, wahacz pasuje, rozni sie tylko modelem. Jezeli masz problem z pochyleniem kola, to zmiana na zamiennik z VI i VII nic nie da. Trzeba kupic regulowane wahacze, ale nie takie jak z allegro czy aliexpress, bo to aluminiowe syfy do coupe. W razie czego moge podac Wam namiary na goscia, ktory te wahacze przerabia. U mnie to pasuje idealnie, a diagnosta nie mial problemu z ich regulacja.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, wahacz, tył, poprzeczny, górny, VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq