Skocz do zawartości

RODO w HAKP

Zdjęcie

Wyleciał sworzeń ze zwrotnicy- co wybrać? Ankieta

VII

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
484 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jakie sworznie i tuleje

To jest publiczna ankieta. Inni użytkownicy będą mogli zobaczyć twój oddany głos

Jakiej marki sworznie polecacie?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Jakiej marki tuleje wahaczy polecacie?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#481 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 4959 postów
  • Silnik:R18
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:153
  • Paliwo:PB
  • Rok:2015
  • Nadwozie:FK2 Tourer
Reputacja: 288
Wzorowa

Napisano 15:43, 16.01.2021

Tak jak mnie zirytowała duża czcionka oraz ilość postów w kilku tematach, bo przypomniał sobie ktoś o FORUM gdy ma problem i teraz oburzony że głupoty piszą, a to mechanik nie potrafi sworznia wymienić.

Więcej się powtarzał nie będę. 

Ode mnie premia za dublowanie postów, mimo że wcześniej prosiłem o nie pisaniu we wszystkich tematach o swoim problemie. 

• 1

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

IX FK2 Tourer R18Z4

:arrow:

Ślepy "Białas" FK2:

http://www.accordklu...le-biała-perła/

:arrow:

Katalog doboru OEM części :

http://www.accordklu...i-innych-marek/

#482 pawlik118

pawlik118
  • Moderator
  • 1782 postów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:30th Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 59
Wzorowa

Napisano 15:49, 16.01.2021

Tak 555. Jestem tu 4 lata i nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Poproś go o zdjęcia sworzni i wahacza. Może ktoś podmienił sworznie. A może myślał że do wymiany są górne? Choć tam akurat stworzeń jest w wahaczu a nie stożek.
  • 0

#483 26wf101

26wf101
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Wersja:s
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:21, 16.01.2021

Tak 555. Jestem tu 4 lata i nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Poproś go o zdjęcia sworzni i wahacza. Może ktoś podmienił sworznie. A może myślał że do wymiany są górne? Choć tam akurat stworzeń jest w wahaczu a nie stożek.

Myślę że to brak praktyki mechanika w kwestii Hondy. 

Niestety nie mogłem być przy tej wymianie aby potwierdzić jego zdanie. 

Ok, trudno dzięki za chęci, pozdrawiam. 

• 0

#484 pawlik118

pawlik118
  • Moderator
  • 1782 postów
  • Wersja:30th Sport GT
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 59
Wzorowa

Napisano 09:32, 17.01.2021

Dobrze byłoby doprowadzić te sprawę do końca. Daj znać co w końcu bylo problemem.
  • 0

#485 Edson

Edson
  • Partner HAKP
  • 4454 postów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Specjals
  • KM:~999
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Miniwagen
Reputacja: 132
Wzorowa

Napisano 09:48, 17.01.2021

Dzisiaj napisałem do haparts w sprawie reklamacji bo tyle czasu żadnej informacji i dostałem odpowiedź błąd montażu czyli reklamacja nie uwzględniona. Sworznie były wymieniane w hondcar w Radzyminie więc nie sądzę że był źle zamontowany lewy jest w porządku tak się sprawa zamyka.

Przy 555 i ctr zawsze dowalam przy montażu smaru na full.. Mam jednego klienta który na sworzniach zwrotnicy ctr wymienianych u mnie ma przejechane 160kkm..zero luzu, miałem okazję je sprawdzić przed zbijaniem jak sorzeglo mu robiłem...

555 to nie to 555 co 5lat temu, szybko rdzewieje, gumki bardzo szybko parcieją...ctr dalej niezmiennie wszystko ok... Ctr dodatkowo np na łącznikach stabilizatora ma blokage na klucz płaski, zawsze się go odkręci...
  • 0

wyszukanie aut typowo pod zamówienie - specjalizacja japończyki tu kliknij http://www.accordklu...-na-zamówienie/ https://www.yamamoto...zedazsamochodow

mechanika: regulacja luzu zaworowego, wymiana hebli, zawieszenia, płynów, sprzęgła, rozrządu, silników, naprawa silników, skrzyń MT, regeneracja zacisków, serwis klimatyzacji, wulkanizacja - etc Warszawa ul. Jeleniogórska 8 - 4Performance, tel.: 690 886 882.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq