Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Problem z czujnikiem deszczu i zmierzchu.

VII czujnik deszcz zmierzch accord vii

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jahrasta

jahrasta
  • Forumowicz
  • 122 postów
  • Skąd:RZE
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:07, 16.12.2016

Witam, ostatnio miałem problem z postojówką, dzisiaj zauważyłem że czujnik zmierzchu nie działa, po przełączeniu na auto nie ważne czy dzień czy noc(tu akurat normalnie :D) włączają się ksenony :/ Ściemniło się, świeciłem po czujniku lampką ale świecą non stop. 

 

Miał może ktoś już taki problem? Czujnik do wymiany? Dodam, że mam dołożone dzienne w długich i fajnie by było jakbym mógł raz ustawić na auto i w dzień jeździć na dziennych a jak czujnik wychwyci to automatycznie załącza ksenony. I tu proszę o pomoc Wolka gdzieś widziałem, że pisał, że ma tak zrobione. 

 

Drugi problem to taki że jak włączę wycieraczki na auto to nawet przy ustawionej najmniejszej czułości wycieraczki chodzą pomimo suchej szyby, ostatnio umyłem szybę od środka i na zewnątrz lecz nie przyniosło to skutku. Dziwi mnie to bo np. w ASX włączyłem raz i nie pamiętam o tym zaczyna padać włączają się, przestaje wyłączają i ma to sens. 

 

Zastanawiając się co może być przyczyną wpadłem na bezpieczniki może tam coś jest nie tak skoro jest problem z dwoma czujnikami... 


Użytkownik jahrasta edytował ten post 23:08, 16.12.2016

  • 0

#2 jahrasta

jahrasta
  • Forumowicz
  • 122 postów
  • Skąd:RZE
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:15, 17.12.2016

niestety mam maca i nie mogę otworzyć manuala...mam na myśli ten przez przeglądarkę, bo tylko instrukcja jest w pdf mógłbyś mi screeny zrobić ?
  • 0

#3 calzone

calzone
  • Forumowicz
  • 388 postów
  • Skąd:śląskie
  • Paliwo:PB
Reputacja: 36
Super

Napisano 14:25, 17.12.2016

deszcz.jpg

 

light.jpg


  • 0

#4 jahrasta

jahrasta
  • Forumowicz
  • 122 postów
  • Skąd:RZE
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:45, 17.12.2016

Dziękuje :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, czujnik, deszcz, zmierzch, accord, vii

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq