Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

VII GEN 2.4 Art-Gaz

VII LPG

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Piotrunio

Piotrunio
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Będzin
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:03, 07.11.2016

1. Części użyte do montażu

  • sterownik: Zenit Pro Obd
  • reduktor: Antartic
  • wtryskiwacze: Hercules
  • pojemność butli: 48, spalanie: 12-13l/100km
  • cena: 2700 zł

2. Zakład montujący

 

Artur Stasik

Prandoty 6, Kraków

Tel: 509548041

 

3. Pełen profesjonalizm oraz fachowość pozwoliły na niemałe zdziwienie przy odebraniu auta. Już miało dojść do rękoczynów. Mówię: "nie ma instalacji, gdzie jest więc hajs?".  Otóż nie. Jak widać na załączonym obrazku tak skubaniec wszystko pokitrał, że nie ma nawet szans zauważyć iż autko na gazie zapiernicza. Wlew gazu montowany na stałe obok wlewu Pb (nawet atomówka go nie wyrwie), z wtryskiwaczy zrobił listwę pod pokrywą tak, że trzeba ją ściągnąć aby ujrzeć piękno tej misternej roboty, a kontrolka jest jak widać zakamuflowana niczym kuna w agreście. Przejechałem 10 tysięcy piłując pod 7000 nierzadko (bo lubię) i nie ma żadnych oznak mówiących, że coś mogłoby być nie tak. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto chce mieć zrobione dobrze (LPG w aucie) :)

 

 

4. Przejechany dystans

 

10 tys. km od czerwca tego roku

 

5. Ewentualne awarie - brak

 

 

6. Zdjęcia. Ja wiem, że może wyglądają trochę jak robione trójnogim taboretem, ale nie za bardzo mam sprzęt by zrobić lepsze. Jeśli komuś jednak by zależało to się zbiorę w sobie, pożyczę lepszy aparat i poprawię. Esencję jednak widać, a to najważniejsze :)

Załączone pliki


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, LPG

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq