Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
all_gen

Drobne odpryski na przedniej szybie

all_gen

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 olek1305

olek1305
  • Forumowicz
  • 404 postów
  • Skąd:NWW
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:43, 15.03.2010

Witam.
Czy spotkał się ktoś z problemem drobnych odprysków na przedniej szybie? Dzisiaj po znacznym zabrudzeniu szyby naliczyłem ich chyba z dziesięć. Są bardzo drobne (poniżej milimetra) ale widoczne szczególnie po zabrudzeniu. Czy jest to jakaś wada fabryczna i tak słabe szyby montowano w Acco VII czy po prostu miałem pecha. Dodam że w 14 letniej Astrze nie miałem żadnego odprysku po przejechaniu prawie 300000 km.
  • 0

#2 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
  • Skąd:Polska
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:45, 15.03.2010

szyby są miękkie to norma :-/ pewnie jakiś ekooszołom macał w tym palce :mrgreen:
  • 0
F1

#3 Salvius

Salvius
  • Forumowicz
  • 306 postów
  • Skąd:DW/DL
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:47, 16.03.2010

Ja miałem odpryski w każdym z posiadanych aut. W Astrze po miesiącu od wymiany szyby odprysk na 3mm od kamienia który wystrzelił spod cieżarówy. Po prostu takie mamy drogi. Zimą sypia żwirem na drogi,a nie piaskiem, dziury z których wybijane jest podłoże, łapanie pobocza przez samochody ciężarowe, wyjazdy z pola pełne ziemi itp,itp,itp.
W tym autku też mam już odprysk na 1mm po 7tys.kilometrów. A Niemczech przejeździł 116 tys. i szyba jak nowa! :grrr
  • 0
Landi Renzo Omegas
Od jakiegoś czasu czuję,że budzi się we mnie zwierzę. Boję się tylko, że to leniwiec.

#4 AndyK

AndyK
  • Forumowicz
  • 167 postów
  • Skąd:w-wa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:02, 16.03.2010

Pojedź do dobrego szklarza (np. Autocaar glaas Jaan, nie wiem czy są w Bydgoszczy). Maja technologie do usunięcia odprysków.
Ja mam setki jeszcze mniejszych i nic z tym nie zrobie. Nie poleruje się szyb. Większe odpryski można usunąć.

Pozdrawiam A
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: all_gen

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq