Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

accord 8 - czy to wiatrak od klimatyzacji?

VIII klimatyzacja wentylator accord 8 brzęczy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16 stopi

stopi
  • Forumowicz
  • 137 postów
  • Skąd:Polska Centralna
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Sedan CU1
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 20:33, 12.02.2017

Dobrze wiedzieć powyższe informacje. Niestety u mnie wymiana na nowy nie pomogla (koszt 270zl), a sugerowalem się tym, że przed pojawieniem się zapachu zacząl glośniej chodzić, po czym wyzdrowial (tylko zapach pozostal). Wspomniany rezystor również nie jest przyczyną (tak stwierdzil mechanik, w dodatku jest on aluminiowy), a wymiana filtra kabinowego nie pomaga. Obawiam się, ze bez rozebrania kokpitu się nie obejdzie, ale jeszcze się zastanawiam czy zapach nie pochodzi z zewnątrz. Wiosną odkręcę wycieraczki i pogrzebię najpierw tam, gdzie wlatuje powietrze


  • 0

#17 grinmint

grinmint
  • Forumowicz
  • 473 postów
  • Skąd:Błonie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 21:23, 12.02.2017

Są na aledrogo...😀 ten z linku wygląda nieco inaczej niż oryginał. W Polsce są dokładnie takie same jak oryginalne z Polcaru. Wydaj mi się że mocniej dmuchają. Ale to może być subiektywne odczucie.
  • 0

#18 pawelzszu

pawelzszu
  • Forumowicz
  • 39 postów
  • Skąd:BiałyStok
  • Silnik:2,0
  • Wersja:lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:21, 13.02.2017

dzięki za info, wygląda na to że i mnie będzie czekać demontaż wentylatora ale puki co jest ok :) a różnica w cenie ogromna u mnie w ASO krzyknęli 1300 zł. pozdrawiam


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, klimatyzacja, wentylator, accord, 8, brzęczy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq