Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
all_gen

Xiaomi Roidmi 2S - Transmiter FM

all_gen alternatywa zmieniarki transmiter

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 bleq

bleq
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:3city
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:38, 11.09.2016

Rowniez mam i polecam, jesli chodzi o stosunek cena/jakosc. Urzadzenie mozna kupic ponizej 10$, a jak sie dobrze zakrecic to nawet za 5$. W kwestii dzwieku nie mam zastrzezen, faktycznie podbija niskie i wysokie, ale nie problem to wyregulowac. Jak jest pauza lub cichy moment to slychac jakies "zanieczyszczenia" z glosnikow, ale tego nie przeskoczysz. Aplikacja do setupu jest spoko, mozna potestowac rozne czestotliwosci, zeby w poblizu nie bylo jakiejs stacji radiowej. Apka jest tylko na androida, ta na ios nie widzi transmiterka :/ ponoc widzi tylko ten z zestawem glosnomowiacym, wiec na ios autodtwarzania nie uswiadczysz, ale jak tel wyczuje w poblizu urzadzenie to laczy sie natychmiast. Spotify i youtube hasa jak mufasa, a dokladnie to uzywam aplikacji tubex, wrzucam playliste i wygaszam tel, ta oryginalna przerywala odtwarzanie.


Użytkownik bleq edytował ten post 22:47, 11.09.2016

  • 0

#17 grzes508

grzes508
  • Forumowicz
  • 172 postów
  • Skąd:Rzeszów / Zamość
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:54, 11.09.2016

hmmm no teraz to zaczyna brzmieć lepiej, zastanowię się jeszcze, dzięki za informacje :)


  • 0

#18 lipcu113

lipcu113
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive, automat
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:12, 22.03.2017

Ja mam takie urządzonko i używałem roidmi XC90 czyli Volvo z dużo lepszym audio i naprawdę wypas. Miałem inne transmitery ale to urządzenie bije wszystkie na łeb na szyję chodzi zarówno o siłę sygnału q która potrafi zagłuszyć RMF na 88,2

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka


Ja mam takie urządzonko i używałem roidmi XC90 czyli Volvo z dużo lepszym audio i naprawdę wypas. Miałem inne transmitery ale to urządzenie bije wszystkie na łeb na szyję chodzi zarówno o siłę sygnału q która potrafi zagłuszyć RMF na 88,2 jak również jakość sygnału to prawda że być może podbija trochę basy i soprany natomiast nie ma konkurencji w swojej klasie inne tanie lub drogie ale dalej kiepsko wykonane transmitery oferują bardzo płaski dźwięk dla audiofila szału nie będzie na normalnego użytkownika odkrycie 21 wieku

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka




Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
  • 0

#19 Waldip

Waldip
  • Nowy
  • 6 postów
  • Skąd:Małopolska
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:53, 03.05.2018

Oprócz stosunkowo dobrego dźwięku z Roidmi na uwagę zasługuje również funkcja ładowarki - urządzenie oferuje szybkie ładowanie i doskonale sprawdza się przy obciążeniu telefonu nawigacją i odtwarzaniem muzyki na przykład....  


Użytkownik Waldip edytował ten post 16:53, 03.05.2018

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: all_gen, alternatywa zmieniarki, transmiter

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq