Skocz do zawartości

RODO w HAKP

Zdjęcie
all_gen

Rysy na przedniej szybie

all_gen

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16 Attyla

Attyla
  • Nowy
  • 18 postów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:22, 11.02.2018

Jak pisałem wcześniej pióra zmienione na nowe takie same Bosch Aero Twin. Wycieraczki absolutnie nie chodziły na sucho i pomimo tego pojawiają się nowe rysy.  Wykluczam piasek. Zastanawiam się nad delikatnym odpuszczeniem śrub mocujących ramiona.

• 0

#17 Statom

Statom
  • Administrator
  • 5928 postów
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 49
Super

Napisano 23:51, 11.02.2018

Hej :)
Auto garażowane, czy stoi na dworze?
Jeśli tylko nie pada deszcz, to pierwsze przetarcie wycieraczek w zasadzie jest zawsze 'na sucho'...
Ja jak przychodzę po kilku godzinach w robocie do auta (stoi wówczas na dworze), to mam jakiś taki nawyk, że podnoszę wycieraczki i zdmuchuję to co ew. tam jest (szczególnie jeśli wieje mocno)... zawsze jestem zdziwiony skąd tam się tyle piachu/pyłu zbiera...

Pozdrawiam
Tomek
  • 0
Zajmuję się działem Giełda, ale zanim zadasz mi pytanie na PW w tej sprawie przeczytaj dokładnie regulamin tego działu.
Przepisy (ustawy/rozporządzenia) dotyczące kierowców/pojazdów

icon2.png

#18 Attyla

Attyla
  • Nowy
  • 18 postów
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Rok:2011
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:25, 13.02.2018

Hej :)
Auto garażowane, czy stoi na dworze?
Jeśli tylko nie pada deszcz, to pierwsze przetarcie wycieraczek w zasadzie jest zawsze 'na sucho'...
Ja jak przychodzę po kilku godzinach w robocie do auta (stoi wówczas na dworze), to mam jakiś taki nawyk, że podnoszę wycieraczki i zdmu*cenzura*ę to co ew. tam jest (szczególnie jeśli wieje mocno)... zawsze jestem zdziwiony skąd tam się tyle piachu/pyłu zbiera...

Pozdrawiam
Tomek

Auto stoi pod wiatą. Zawsze najpierw używam spryskiwacza zanim włączę wycieraczki. Jak również regularnie czyszczę pióra wycieraczek z ewentualnego syfu. Natomiast podejrzewam jakiś feler gdyż jak pisałem wcześniej kupiłem auto z dwiema łukowatymi rysami po jednej z  lewej i prawej stronie. Jak zaobserwowałem pojawiły się świeże zarysowania w obrębie min. łukowatej rysy po lewej stronie tylko znacznie płytsze, lecz również łukowate. Mam obawy jak w takim tempie będzie rys przybywać to za jakiś czas będzie czekać mnie wymiana szyby. W poprzednim samochodzie nie miałem takich niespodzianek. Jakieś ryski się pojawiły przez 9 lat użytkowania ale, że tak powiem powstawały fizjologicznie i nie w takim wymiarze i krótkim czasie. Zastanawiam się czy nie kupić używanych ramion i na próbę ich nie założyć.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: all_gen

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq