Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Muzyka z telefonu przez bluetooth

VIII bluetooth muzyka telefon

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

#31 slaslu

slaslu
  • Validating
  • 119 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:58, 09.01.2017

Muzykę z iPhone można odpalić tez w aucie bez navi 😄 jeśli chodzi o bezprzewodowe przesyłaniem dźwięku to zamówiłem właśnie odbiornik Bluetooth usb. Plus takiego rozwiązaniami jest taki, ze będzie można zmieniać piosenki z kiery😈

#32 Jańcio

Jańcio
  • Forumowicz
  • 346 postów
  • Skąd:-
  • Silnik:-
  • Wersja:-
  • KM:-
  • Paliwo:PB
  • Rok:1410
  • Nadwozie:-
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:29, 10.01.2017

Też mam podłączonego Iphona prze Usb w schowku i dźwięk jest bajka. Słucham z Tidala, jakość hifi, czyli flac, czyli jakość płyty cd. Moim zdaniem gra lepiej z Iphona niż z fabrycznego odwarzaczacza cd, Iphone jest po prostu lepszym źródłem, PSS audio w VIII to jakiś paździerz od Panasonica. Moim zdaniem Bluetooth obetnie dźwięk do jakości mp3 czyli lipa.

Użytkownik Jańcio edytował ten post 10:29, 10.01.2017

  • 0

#33 unpredictable

unpredictable
  • Forumowicz
  • 130 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:20, 31.01.2017

A ja kupiłem coś takiego: http://allegro.pl/sh...item=6518681286

 

Adapter Bluetooth 4.0 aux.

 

Wsadziłem to w USB i radio rozpoznało to jako BT Audio. Streamuje muzykę z telefonu. Steruję z telefonu lub z kierownicy. Jakość audio standardowa dla bluetooth 4.0.

 

TIDAL nie TIDAL, jak jeździcie samochodem to "hałas jeżdżenia" i tak nie pozwoli na delektowanie się TIDALem ;-P


  • 1

--------------------------------------
Modyfikacje:
Przyciemnienie szyb - 12%
Światła dzienne/DRL - moduł QUASAR CLM02-CAN
Trzeci stop LED (HONDA part. no. 34270-SNC-A02)


#34 Uniek

Uniek
  • Forumowicz
  • 187 postów
  • Skąd:Leszno
  • Silnik:2.2
  • Wersja:VIII gen Executive
  • KM:202 KM 409 Nm
  • Paliwo:ON
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: -23
Zła

Napisano 02:26, 01.02.2017

Pozwolcie ze podepne sie do tematu. Ten adapter podlacza sie tylko pod aux? Nie trzeba miec tego wpietego tez na usb? Bo chcialbym miec zarowno podpietego pendriva z muzyka jak i telefon po bluetooth.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#35 Daniel_wafel

Daniel_wafel
  • Forumowicz
  • 530 postów
  • Skąd:Otwock/Wawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 07:15, 01.02.2017

Trzeba mieć wpiete w USB i aux. Normalnie mozesz miec podpięte po bluetooth telefon i adapter w tym samym czasie. Nic się nie gryzie.

Użytkownik Daniel_wafel edytował ten post 07:16, 01.02.2017

  • 0

#36 60398

60398
  • Nowy
  • 22 postów
  • Skąd:Debrzno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Komfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:18, 22.02.2017

Witam,

 

Chcialbym potwierdzic: 

 

Accord VIII 2012 rok. 2.0 Lifestyle

 

Wpinam ten adapter pod port usb w schowku: http://allegro.pl/sh...item=6518681286

 

W radiu wybieram CD/AUX. Telefon mi sie laduje a ja odpalam Spotify i puszczam sobie muze. Piosenki przerzucam przez kierownice. 

Jesli ktos dzwoni to automatycznie muzyka sie wycisza i gadam sobie przez HFT. Koniec rozmowy - Spotify wznawia piosenke. 

 

Dobrze to zrozumialem?

 

Pytam bo rozwazam zmiane z VII na VIII po lifcie, przejechalem sie dzisiaj srebrnym z 68,000 km na liczniku i wszystko sie podobalo (fajne audio i bass) ale jakie bylo moje zdziwienie ze bluetooth dziala tylko na rozmowy! Moim zdaniem bardzo dziwne, ze w 2012 nie ma opcji puszczenia muzyki z dedykowanego modulu BT. 


  • 0

#37 Daniel.1

Daniel.1
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Skąd:Przemyśl
  • Silnik:2,0
  • Wersja:ES
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:41, 23.02.2017

Trzeba mieć wpiete w USB i aux. Normalnie mozesz miec podpięte po bluetooth telefon i adapter w tym samym czasie. Nic się nie gryzie.

Czyli pendrive z muzyka odpada jezeli chcialbym z niego sluchac muzyki a przez bluetooth korzystac tylko do rozmow?
  • 0

#38 Lukaszini

Lukaszini
  • Nowy
  • 13 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:CU Sedan
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2011
  • Nadwozie:CU Sedan po lifcie
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:32, 24.02.2017

Witam,

 

Chcialbym potwierdzic: 

 

Accord VIII 2012 rok. 2.0 Lifestyle

 

Wpinam ten adapter pod port usb w schowku: http://allegro.pl/sh...item=6518681286

 

W radiu wybieram CD/AUX. Telefon mi sie laduje a ja odpalam Spotify i puszczam sobie muze. Piosenki przerzucam przez kierownice. 

Jesli ktos dzwoni to automatycznie muzyka sie wycisza i gadam sobie przez HFT. Koniec rozmowy - Spotify wznawia piosenke. 

 

Dobrze to zrozumialem?

 

Pytam bo rozwazam zmiane z VII na VIII po lifcie, przejechalem sie dzisiaj srebrnym z 68,000 km na liczniku i wszystko sie podobalo (fajne audio i bass) ale jakie bylo moje zdziwienie ze bluetooth dziala tylko na rozmowy! Moim zdaniem bardzo dziwne, ze w 2012 nie ma opcji puszczenia muzyki z dedykowanego modulu BT. 

Potwierdzam wszystko poza przełączaniem muzy z kierownicy - u mnie to nie działa. 


  • 0

#39 ArqTras

ArqTras
  • Nowy
  • 7 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Livestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:58, 07.03.2017

Potwierdzam wszystko poza przełączaniem muzy z kierownicy - u mnie to nie działa. 

Ja kupiłem taki:

https://www.aliexpre...0608.0.0.jSrOZA

 

Szybkie parowanie z telefonem, jakość ok tylko przełączanie z kiery nie działa.

W sumie to nie wiem jak by miało to się odbywać, w telefonie widnieje jak podłączony zestaw słuchawkowy (iPhone)

Na wyświetlaczu (navi) mam aux, muzyczka ładnie leci, jak ktoś zadzwoni to przez moduł hondy się rozmawia i jest gitara.

Ogólnie zadowolony.


  • 0

#40 Marten

Marten
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • Skąd:Z. Góra
  • Silnik:2,0
  • Wersja:executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:17, 08.03.2017

A ja mam inny problem ale związany z zestawem głośnomówiącym w Hondce (HFT). Próbowałem sparować swój telefon, żeby używać tego zestawu, ale się to nie udało. Podejrzewam, że mój tel nie jest w stanie tego ustrojstwa obsłużyć. Mam Nokię Lumia 920 z systemem Windows Phone. Czy może jest gdzieś jakaś lista telefonów, które nie są kompatybilne z zestawem HFT? A może ja coś źle robię, ale wszystko robiłem wg instrukcji obsługi... Zaś co do puszczania muzy z telefonu via BT, to ciekawe rozwiązanie. Mając spotify w tel- nie potrzebne są płyty i pendrivy! Pozdr.


  • 0

#41 e-bola77

e-bola77
  • Forumowicz
  • 89 postów
  • Skąd:Myślenice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:VIII
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:40, 09.03.2017

Ja mam lumie 640 LTE i wszystko śmiga. Więc na pewno nie jest to kwestia modelu telefonu. Ustaw w telefonie aby był widoczny dla innych urządzeń oraz pamiętaj że ta widoczność podczas wyszukiwania urządzeń jest ograniczona czasowo.


  • 0

#42 Marten

Marten
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • Skąd:Z. Góra
  • Silnik:2,0
  • Wersja:executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:49, 09.03.2017

Niestety mój nie działa :depresja: trudno. Ale coś innego mi przyszło do głowy, jak już mówicie o dołączeniu gadżetów typu BT i połączeniu przez AUX. Czy nie lepiej po prostu bez tego BT kablem jack-jack połączyć telefon (gniazdo na słuchawki) z wejściem AUX? I tak sterowanie muzą jest w telefonie bo w kierownicy nie da się nawet z BT. Po prosu omijamy niepotrzebny jeden gadżet. W prostocie siła!


  • 0

#43 ArqTras

ArqTras
  • Nowy
  • 7 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Livestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:04, 10.03.2017

Niestety mój nie działa :depresja: trudno. Ale coś innego mi przyszło do głowy, jak już mówicie o dołączeniu gadżetów typu BT i połączeniu przez AUX. Czy nie lepiej po prostu bez tego BT kablem jack-jack połączyć telefon (gniazdo na słuchawki) z wejściem AUX? I tak sterowanie muzą jest w telefonie bo w kierownicy nie da się nawet z BT. Po prosu omijamy niepotrzebny jeden gadżet. W prostocie siła!

Bajer ma polegać na tym że telefon nie musi być żadnymi kablami spięty z Hanią.

Jeśli chcę aby działało z kiery to podłączam iPhona do USB kablem i rozpoznaje go jako iPod wtedy mogę sterować muzą z kiery.


  • 0

#44 Uniek

Uniek
  • Forumowicz
  • 187 postów
  • Skąd:Leszno
  • Silnik:2.2
  • Wersja:VIII gen Executive
  • KM:202 KM 409 Nm
  • Paliwo:ON
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: -23
Zła

Napisano 21:10, 24.03.2017

Ja kupilem ten adapter http://allegro.pl/ad...6518681286.html

 

Zakupilem ladowarke samochodowa z wyjsciem USB i podlaczylem pod nie ten adapter (w podlokietniku VIII gen jest gniazdo zasilania) no i oczywiscie dodatkowo kabelkiem do AUX i tymsamym mam normlanie  pendriva z muzyka wlozonego w USB i na AUX bluetootha jednoczesnie.


Użytkownik Uniek edytował ten post 21:10, 24.03.2017

  • 0

#45 60398

60398
  • Nowy
  • 22 postów
  • Skąd:Debrzno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Komfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:26, 27.04.2017

Bajer ma polegać na tym że telefon nie musi być żadnymi kablami spięty z Hanią.

Jeśli chcę aby działało z kiery to podłączam iPhona do USB kablem i rozpoznaje go jako iPod wtedy mogę sterować muzą z kiery.

Mi wlasnie sie rozchodzi o sterowanie z kierownicy. Czy ktos wie dlaczego tylko iPhone ma opcje podpinania kablem USB i ze wykrywa sygnal jesli jest jedna MP3 w pamieci? Ja od 10 prawie lat Android i troche szkoda zmieniac pod samochod... Honda CRV z 2011 ma normlanie dzialajacy modul Bluetooth (sprawdzalem u znajomego), mozna sobie zmieniac muzyke z kierownicy i jeszcze na wyswietlaczu pojawia sie informacja o utworze. Ale nie, Accord po macoszemu musial byc, chyba dlatego ze wiedzieli ze juz nie bedzie nastepnego modelu. Ledowych swiatel tez nie wprowadzili, pewnie z tego samego powodu...


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, bluetooth, muzyka, telefon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq