Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Nie działa oświetlenie bagażnika i wnętrza

VIII oświetlenie wnętrze bagaznik bezpiecznik

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 KrisuRZ

KrisuRZ
  • Młodszy Forumowicz
  • 27 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Type-S
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:51, 19.07.2016

Ostatnio przymierzałem taśmę led w bagażniku i podłączyłem ją na chwile zamiast żarówki i chwile świeciła ale albo zrobiłem zwarcie albo miała za duży pobór bo nie działa mi teraz wcale oświetlenie bagaznika, wnętrza i podświetlenie drzwi tylnych. 

Sprawdziłem w książce wszystkie bezpieczniki które mogły się przepalić i wyszło mi że to nr 6 - oświetlenie wnętrza w skrzynce po stronie pasażera. 

Wyjąłem stary bezpiecznik i nie wyglądał na spalony ale i tak wymieniłem go i dalej nie działa. 

Macie jakieś pomysły co mogło się podziać albo jaki inny bezpiecznik się przepalił? 


Ok, od wnętrza jest jeszcze nr 16 pod maską. Ten się przepalił. Rozwiązane


  • 0

#2 Tidit86

Tidit86
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:UK
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:50, 04.03.2020

Wiem że temat już dosyć stary ale może komuś się przyda moja odpowiedź. Dzisiaj miałem ten sam problem zmieniałem oświetlenie w środku i nagle wewnątrz tylne drzwi i tył brak oświetlenia. Bezpiecz nik od pasażera nr 6 cały myślałem już że to problem z micu ale w manualu znalazłem że za światło wewnątrz odpowiada też bezpiecznik pod maską od strony silnika nr 16 7.5A. Wymieniłem i wszystko gra
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, oświetlenie, wnętrze, bagaznik, bezpiecznik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq