Skocz do zawartości

RODO w HAKP

Zdjęcie
all_gen

Ceramizery do silnika jednak działają? Test.

all_gen ceramizer olej branie oleju

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

#256 Mika11

Mika11
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 17:14, 19.08.2019

Stąd pomysł, aby zalać Xado po wypłukaniu silnika AR2300. Czy macie koledzy jakieś świeże uwagi co do użycia preparatów Xado?

Honda odradza jakichkolwiek płukanek.

Rozumiem, że kolega nie zrozumiał różnicy między płukanką a dodatkiem do oleju silnikowego. Temat jest o ceramizerach, albo rewitalizantach.

Ooo, temat rozwija się nie po myśli kolegi JanB, natychmiastowa dyskredytacja. Poczułem się jak na szkoleniu z zakresu sprzedaży, product placement.

Oczywiście że nie ogarnia, jest to tajemna wiedza zarezerwowana tylko dla wybrańców. Kasa,kasa,kasa....

• 0

#257 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 7206 postów
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 66
Super

Napisano 19:12, 19.08.2019

Honda odradza jakichkolwiek płukanek.

Ooo, temat rozwija się nie po myśli kolegi JanB, natychmiastowa dyskredytacja. Poczułem się jak na szkoleniu z zakresu sprzedaży, product placement.

Oczywiście że nie ogarnia, jest to tajemna wiedza zarezerwowana tylko dla wybrańców. Kasa,kasa,kasa....

Chyba nie do końca.

Temat nie jest o płukankach a o dodatku do oleju. 

I pozostańmy przy tym.

• 0

Zanim zadasz m pytanie na PW w  sprawie giełdy  przeczytaj dokładnie regulamin tego działu.

#258 JanB

JanB
  • Nowy
  • 13 postów
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Comfort
  • KM:180
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:51, 19.08.2019

Kolego Mika11, naprawdę się nie rozumiemy. Mnie do płukanek nikt nie musi przekonywać. Temat przerobiłem na moich osobistych autach, na zaprzyjaźnionych i firmowych. Przy zmianie oleju w trybie longlife nie ma siły, żeby w silniku nie było brudno i nagarów. Kończąc off to moja Accord miała zmieniany olej co ok 15 tys km i był to Shell, więc nie jest źle. Tylko profilaktycznie zalałem silnik olejem z AR2300, aby się upewnić, że preparat Xado pójdzie do czystego silnika. Tak więc bez urazy - nie bierz niczego personalnie do siebie. Żadnej dyskredytacji.

Co do ceramizerów to raz i to chyba z 10 lat temu zalałem do silnika Cerateca od LM. Natomiast z Xado nie mam żadnych doświadczeń, więc pozwoliłem sobie zapytać userów tego Forum o opinie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: all_gen, ceramizer, olej, branie oleju

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq