Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Accord 99r. Centralny zamek -> problem -> jaki pilot? Uniwersalny czy orginał?

VI accord vi centralny zamek pilot elektryka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MysterVtec

MysterVtec
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Żywiec
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:S
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:34, 14.07.2016

Witam Panowie. mam accorda 99r. Temat jest taki, że pilot czymś oberwał i został stracony z pęczka kluczy ale gdy jeszcze był to niestety miałem problemy z centralnym zamkiem.

Mianowicie niektóre drzwi łapały jak sie im podobało, raz sie otwierały a raz blokowało przez co gdy chciałem otworzyć musiałem palcem podnosić te 'grzybki' do góry. Sygnał jest wszędzie, widać po grzybkach

ruch do góry czy w dół, ale jedne pokonują pełną wysokość, a jedne podnoszą sie i opadają na wysokość może paru mm. W działających drzwiach gdy podnosze i opuszczam grzybka, ten porusza sie bardzo swobodnie,

w drzwiach wadliwych czuć większy opór. Czy istnieje możliwość zmęczenia materiału silniczka (co łączy sie z wymianą) czy może gdzieś cięgna haczą przez co zamek ma opór?

i kolejna kwestia to 'dorobienie' pilota. Czy można dokupić i czy spasuje uniwersalny zestaw dwóch pilotów w zestawie ze sterownikiem, czy udać sie na poszukiwanie oryginału? Jeśli uniwersalny tak to jak i gdzie sie dobrać to instalacji, żeby sie z tym wpiąć? Jestem totalnie zielony w temacie, prosze o pomoc. P.S. jestem nowy także póki co lekki nieogar co gdzie i jak także wybaczcie.


Użytkownik MysterVtec edytował ten post 13:30, 14.07.2016

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, accord vi, centralny zamek, pilot, elektryka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq