Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Czarny ekran w nawigacji

VIII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16 Wlodar

Wlodar
  • Forumowicz
  • 5247 postów
  • Skąd:P
  • Silnik:123
  • Wersja:Abc
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:1234
  • Nadwozie:N
Reputacja: 33
Super

Napisano 10:03, 02.02.2018

Potwierdź tylko co zrobiłeś ..
  • 0
                       

#17 GutkoCrx

GutkoCrx
  • Nowy
  • 12 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2,0
  • Wersja:ES
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:13, 03.02.2018

Pobrałem z chomika 19 części mapy jakiegoś mixa z polską mapą którego polecano tutaj na forum. Następnie zaznaczyłem wszystkie 19 części na raz i wypakowałem je do jednego pliku z czego powstała mapa właściwa. Nagrałem tą mapę na dysk DVD+R (zwykły Sony bo na forum chłopaki pisali że najlepiej nagrać na Verbatim ale ja nagrałem na pierwszą lepsza którą dostałem w sklepie) i wrzuciłem ją do DVD w samochodzie, po chwili na czarnym ekranie wyskoczył pasek ładowania i za jakieś 3-5 minut miałem już mapę Europy z mapą Polski. Najlepsze jest to że obdzwoniłem kilka firm i po opowiedzeniu zaistniałej sytuacji nikt nie chciał się tego podjąć, i dzięki bogu bo jak by mi to ogarnął jakiś magik to pewnie bym miał teraz portfel chudszy o kilka stówek. Wnioskując z tego co wyczytałem na forum to myśle że soft może i się kasuje podczas wgrywania złej płyty ale wrzucając dobrą płytę która pasuje do tego modelu nawigacji wystartuje i załaduje się sama bez ingerencji serwisu czy osób znających się w takich tematach.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq