Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Migająca kontrolka d4 honda accord coupe v automat wersja us


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mareczekpolice1

mareczekpolice1
  • Forumowicz
  • 34 postów
  • Skąd:Police
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:29, 25.02.2010

witam mam problem ze skrzynia biegow. ten problem zaczol sie po wymianie silnika
a mianowicie auto na luzie normalnie wkreca sie na obroty lecz po wrzuceniu biegu (d4) auto jest jakby zamulone
slabo wkreca sie na obroty i dlugo zmienia bieg. Moj mechanik powiedzial ze skrzynia jest do regeneracji i ze tarczxki od 4 biegu sa wytarte i dlatego tak sie dzieje , ale mi sie wydaje ze jest to tryb awaryjnmy bo przed wymianą silnika auto jezdzilo normalnie i chyba raczej tarczki nie moga sie wycierac od stania w miejscu , tylko niepokoji mnie jedna rzecz dlaczego wlaczyl sie tryb awaryjny i jak go wyłączyc

[ Dodano: 2010-02-25, 16:29 ]
:?:
  • 0
sprzedam perełke

#2 Trojan

Trojan
  • Forumowicz
  • 1426 postów
  • Skąd:Wawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S3
  • KM:322KM/406Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:HTB
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 18:09, 25.02.2010

Może coś źle podłączyli w warsztacie,może jakaś kostka albo inne łączenie nie styka.Musieli by wszystkie podłączenia sprawdzić.Jeśli skrzynia była sprawna przed wymianą po kilu dniach postoju nie mogła się popsuć.
A olej w skrzyni sprawdzałeś?Może jest go za mało.
Poczytaj jeszcze manual od 153 str
http://www.scribd.co...98-Suplement-PL
  • 0

#3 mareczekpolice1

mareczekpolice1
  • Forumowicz
  • 34 postów
  • Skąd:Police
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:07, 25.02.2010

to znaczy auto stalo ok10 ,miesiecy i olej zostal dolany do skrzyni

[ Dodano: 2010-02-27, 17:00 ]
wlasnie wrocilem od mechanika , i mowi ze zresetował komputer i kontrolka juz nie miga a auto jedzie jak powinno jechac. tylko ze jak dam troche mocniej po garach kontrolka znowu zaczyma migac ale auto nie traci juz na mocy i co to moze byc ? :-/
  • 0
sprzedam perełke




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq