Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Zmieniarka i wideo rejstrator zasilane z portu AUX radia

VII elektryka radio rejestrator kamera aux prąd zmieniarka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 sajmon899

sajmon899
  • Nowy
  • 11 postów
  • Skąd:Chorzów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:150
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:46, 14.06.2016

Przymierzam się do kupna zmieniarki mp3 i wideo rejestratora. Podejrzewam, że będzie mnie denerwował dyndający przed nosem kabel to zacząłem się zastanawiać gdzie się wpiąć z zasilaniem dla kamerki i jak zabudować kabel w estetyczny i funkcjonalny sposób. Zmieniarkę chcę umieścić w schowku przed pasażerem, a z okablowania zmieniarki chciałem wyprowadzić VCC i GND zapłonu; i w ten sposób podpiąć kamerę a kabel wyprowadzić z boku schowka i iść z nim przy słupku w kierunku podsufitki i lusterka wewnętrznego. Moje pytania odnośnie tematu:

  1. Obciążenie prądowe zmieniarki i kamerki nie będzie za duże dla portu AUX? Po pobieżnym przeszukaniu sieci, niestety nie udało mi się znaleźć informacji o dopuszczalnym obciążeniu portu AUX.
  2. Gdzie najlepiej zamontować i poprowadzić ewentualny bluetooth ze zmieniarki (xcarlink lub yatour)?

Wszelkie wskazówki i uwagi odnośnie montażu, okablowania kamery/bluetootha jak i samego pomysłu mile widziane.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, elektryka, radio, rejestrator, kamera, aux, prąd, zmieniarka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq