Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Zmieniarka USB SD Aux

VII Zmieniarka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#61 bartek87

bartek87
  • Forumowicz
  • 78 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:02, 07.11.2016

Hej, pytanie dla posiadaczy chińskiej zmieniarki. Da się ją upchać za środkowym schowkiem pod radiem i tylko wyprowadzić przewody? Czy  montować przewód do radia a samo urządzenie leży w schowku?


  • 0

#62 Łapa6

Łapa6
  • Forumowicz
  • 215 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Automat
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:43, 07.11.2016

Dokładnie tak mam zrobione. Znaczy za schowkiem ulokowany.

 

Hej, pytanie dla posiadaczy chińskiej zmieniarki. Da się ją upchać za środkowym schowkiem pod radiem i tylko wyprowadzić przewody? Czy  montować przewód do radia a samo urządzenie leży w schowku?


  • 0

#63 pitiaga

pitiaga
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:56, 15.11.2016

Hej, podepnę się pod temat. Chcę dołożyć do mojego prostego radia bez navi + zmieniarka na 8CD jakiś emulator. Nie chcę rezygnować z klasycznej zmieniarki. Zabangla zestaw zmieniarka + Xcarlink/ Yatour/ lub coś innego? Co potrzebuję żeby to spiąć do kupy? Jakieś dodatkowe kable czy przełączniki? Bo rozumiem, że będę musiał zmieniarkę i emulator podpiąć w jedno wejście. Ewentualnie jaki emulator będzie najlepszy? Chcę to wszystko jeszcze dozbroić w zestaw głośnomówiący. Jak było to sorry. Jestem nowy na forum. Szukałem, ale się nie doszukałem.


  • 0

#64 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 09:20, 16.11.2016

Hej :)

Hej, podepnę się pod temat. Chcę dołożyć do mojego prostego radia bez navi + zmieniarka na 8CD jakiś emulator. Nie chcę rezygnować z klasycznej zmieniarki. Zabangla zestaw zmieniarka + Xcarlink/ Yatour/ lub coś innego? Co potrzebuję żeby to spiąć do kupy? Jakieś dodatkowe kable czy przełączniki? Bo rozumiem, że będę musiał zmieniarkę i emulator podpiąć w jedno wejście. Ewentualnie jaki emulator będzie najlepszy? Chcę to wszystko jeszcze dozbroić w zestaw głośnomówiący. Jak było to sorry. Jestem nowy na forum. Szukałem, ale się nie doszukałem.

Wybacz, ale nie licz na szybką odpowiedź, bo taka pojawiała się już wielokrotnie na forum.
Wszystko jest w tematach, do których linki są w podwieszonym i pokolorowanym temacie Zmieniarki cyfrowe - zestawienie tematów (powstał on właśnie po to, by pytania podobne do Twojego nie pojawiały się po 100 razy na tydzień).

 

Pozdrawiam

Tomek


  • 0

#65 ThinkeR

ThinkeR
  • Forumowicz
  • 85 postów
  • Skąd:SKL/SLU
  • Silnik:2.4
  • Wersja:typeS
  • KM:190 + reflash
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 16:57, 04.01.2017

Odkopię trochę temat, ale trochę w innym kierunku. Używa ktoś może zestawu "GTA Car Kit" ? Chcę kupić zmieniarkę cyfrową...ale z głównym akcentem na zestaw głośnomówiący. Na filmikach instruktażowych ludziska pokazują że odbieranie/rozłączanie połączeń robi się klawiszem oryginalnego radia i to mnie kusi. A może jest jakiś inny zestaw, który takie coś umożliwia? Koszt tego cuda to co prawda 140$ ale wydaje się fajną opcją..


  • 0

Volvo S40 1,9D --> Honda Prelude BB9 F20A4 --> Honda Accord CL9 K24A3 & CG4 F20B5


#66 grzes508

grzes508
  • Forumowicz
  • 172 postów
  • Skąd:Rzeszów / Zamość
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:58, 30.01.2017

http://www.ebay.pl/i...=STRK:MERFB:IID

 

czy osoby użytkujący chińską zmieniarkę taką jak w linku powyżej mogłyby się wypowiedzieć jak się sprawuje? 

Zastanawiam się nad kupnem i chciałbym rozeznać się w temacie czy można brać czy nie warto na tym przyoszczędzić ;)


  • 0

#67 lakatus

lakatus
  • Forumowicz
  • 857 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:31, 30.01.2017

ja mam urządzenie wywodzące sie z tej rodziny produktów zapewne podobne w budowie. Ja mam wersje z interfejsem na IPOD + jack z Ipodem gra to bdb z Jacka nie korzystalem do tej pory ani razu


  • 0

#68 scorpio33

scorpio33
  • Forumowicz
  • 136 postów
  • Skąd:oświęcim
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:39, 30.01.2017

http://www.ebay.pl/i...=STRK:MERFB:IID

 

czy osoby użytkujący chińską zmieniarkę taką jak w linku powyżej mogłyby się wypowiedzieć jak się sprawuje? 

Zastanawiam się nad kupnem i chciałbym rozeznać się w temacie czy można brać czy nie warto na tym przyoszczędzić ;)

Chyba ja pierwszy kupiłem u tego sprzedawcy ten model i zapodawałem tu linka innym kolegom. U mnie sprawuje się bezbłędnie, zero problemów, wszystko działa jak powinno. Za tą kasę jestem mega zadowolony.


  • 0

#69 grzes508

grzes508
  • Forumowicz
  • 172 postów
  • Skąd:Rzeszów / Zamość
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:20, 30.01.2017

Chyba ja pierwszy kupiłem u tego sprzedawcy ten model i zapodawałem tu linka innym kolegom. U mnie sprawuje się bezbłędnie, zero problemów, wszystko działa jak powinno. Za tą kasę jestem mega zadowolony.

to świetnie :) ja już jestem w trakcie zakupu, ile miesięcy użytkujesz?


  • 0

#70 Łapa6

Łapa6
  • Forumowicz
  • 215 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Automat
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:58, 30.01.2017

Potwierdzam wypowiedzi poprzedników, urządzenie sprawuje się bdb.

Używam już około pół roku.


Użytkownik Łapa6 edytował ten post 21:59, 30.01.2017

  • 0

#71 coppi

coppi
  • Forumowicz
  • 93 postów
  • Skąd:Marki/Warszawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:138
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2002
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:10, 31.01.2017

Potwierdzam wypowiedzi poprzedników, urządzenie sprawuje się bdb.

Używam już około pół roku.

To wychodzi na to, że kilka osób używa i jest zadowolone.

 

Chciałem dopytać (bo cena 22$ za całość jest mocno atrakcyjna) - jak wygląda sytuacja z obsługą folderów. Czy pliki mp3 można wgrywać do różnych folderów - i jak wtedy zmieniać folder.

 

I na koniec jeszcze jedna kwestia - szczególnie przydatna przy audiobookach. Czy po zatrzymaniu odtwarzania i wyłączeniu radio - powracamy w tym emulatorze do ostatniej odtwarzanej pozycji??


  • 0

#72 Łapa6

Łapa6
  • Forumowicz
  • 215 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Automat
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 12:15, 31.01.2017

To wychodzi na to, że kilka osób używa i jest zadowolone.

 

Chciałem dopytać (bo cena 22$ za całość jest mocno atrakcyjna) - jak wygląda sytuacja z obsługą folderów. Czy pliki mp3 można wgrywać do różnych folderów - i jak wtedy zmieniać folder.

 

I na koniec jeszcze jedna kwestia - szczególnie przydatna przy audiobookach. Czy po zatrzymaniu odtwarzania i wyłączeniu radio - powracamy w tym emulatorze do ostatniej odtwarzanej pozycji??

Na to pytanie nie odpowiem bo używam zazwyczaj telefonu jako źródła dźwięku.


  • 0

#73 clipper

clipper
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Bray/Olsztyn
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:.
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:43, 31.01.2017

Mam podobne urządzenie. Katalogi z muzyką po prostu kopiuję na kartę. Nie ma problemu z odczytem. Miedze katalogami przechidzę przyciskiem do zmiany plyty w zmieniarce a pliki da się zmieniać przyciskiem na kierownicy. Urządzenie zapamietuje pozycję i odtwarza od miejsca przerwania.
  • 0

#74 OWC

OWC
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:NIsko
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:Coupe
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 14:03, 19.06.2017

Mam pytanie spotkał się ktoś moze z taką chińska zmieniarka dla systemu Bose (okrągłe wejście zmieniarki).

Wysłane z mojego MX4 Pro przy użyciu Tapatalka
  • 0

#75 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 18:26, 19.06.2017

Chodzi Ci o takie złącze jak w tej zmieniarce https://sklephadron....in-okragle.html?


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, Zmieniarka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq