Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

woda wciekająca od strony ściany grodziowej

VI

  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 michal.ga2a

michal.ga2a
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • SkÄ…d:Kraków
  • Silnik:1.8
  • Wersja:es
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:12, 24.04.2016

Witam, mam taki problem ze swojÄ… honda z 99 roku że wcieka woda na dywanik pasażera od strony Å›ciany grodziowej. WczeÅ›niej miaÅ‚em problem z dziurÄ… w nadkolu na zgrzewie  jednakże sobie z tym już poradziÅ‚em. Na zdjÄ™ciu przedstawiÅ‚em żółtÄ… strzaÅ‚kÄ… którÄ™dy wcieka woda, i czerwonym kółkiem gdzie jest rdza. Co proponujecie w takiej sprawie zrobić ? DostÄ™p jest tam lepszy po wyciÄ…gniÄ™ciu deski ?

Dodatkowo powiem że u sąsiada w takiej samej hondzie woda płynie dalej brzegiem błotnika i ścieka dopiero za kielichem koło filtra powietrza. Od czego to zależy?

 

http://speedy.sh/rpz...0423-184226.jpg

 

http://speedy.sh/3Zu...0423-184251.jpg

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.


  • 0

#2 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8876 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 109
Wzorowa

Napisano 10:27, 24.04.2016

Na początek zdejmij uszczelkę, osłonę podszybia i wyganiaj rudego.

Jak deskę zdejmiesz do kompletu to będziesz miał pełen dostęp ale na początek powinno wystarczyć rozebranie podszybia.


  • 0

#3 michal.ga2a

michal.ga2a
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • SkÄ…d:Kraków
  • Silnik:1.8
  • Wersja:es
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:01, 24.04.2016

osłonę podszybia ściagałem wcześniej i rdzy tam nie ma. Rdza dopiero pojawia sie na laczeniu kielicha z sciana grodziowa, zreszta nic dziwnego skoro caly czas tam woda spływa...


  • 0

#4 Troy

Troy
  • Forumowicz
  • 668 postów
  • SkÄ…d:Å»ory
  • Silnik:2.2
  • Wersja:0
  • KM:200+
  • Paliwo:PB
  • Rok:0
  • Nadwozie:0
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 19:15, 24.04.2016

Jak masz dziure to nic innego jak spawanie nie pomoże. Nie ma rady. Jakby dziur nie było to ino oczyscic i podkladem zalakierowac i duzo wosku. A jak nie spawanie to trzeba na wkręty zrobić i guma zamalować. Ale wiadomo raczej bez rozebrania pod maska sie nie obejdzie


Użytkownik Troy edytował ten post 19:17, 24.04.2016

  • 0

#5 michal.ga2a

michal.ga2a
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • SkÄ…d:Kraków
  • Silnik:1.8
  • Wersja:es
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:30, 30.04.2016

Próbowałem to dzisiaj polepic takim klejem uszczelniajacym, ale za mały dostęp. Wyczyścić tego się nie da bo nie ma dostępu. Ma ktoś fotke jak wyglada acco po sciagnieciu deski i błotnika ? Interesuje mnie jaki tam jest dostęp.


  • 0

#6 Troy

Troy
  • Forumowicz
  • 668 postów
  • SkÄ…d:Å»ory
  • Silnik:2.2
  • Wersja:0
  • KM:200+
  • Paliwo:PB
  • Rok:0
  • Nadwozie:0
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 00:21, 01.05.2016

Próbowałem to dzisiaj polepic takim klejem uszczelniajacym, ale za mały dostęp. Wyczyścić tego się nie da bo nie ma dostępu. Ma ktoś fotke jak wyglada acco po sciagnieciu deski i błotnika ? Interesuje mnie jaki tam jest dostęp.

to ci nic nie da praktycznie, bo od góry jest blacha która jest zgrzana, musiałbyś ją wycinać. Ja to ostatnio przerabiałem i mam to zrobione teraz Perfekcyjnie, bez rozbierania pod maską się nie obeszło, dodatkowo jeszcze sciagalismy od środka pedał sprzęgła. Nie powiem ile mnie kosztowało ogarniecie blacharki w Acco żeby była igła bo włosy z głowy wam wyjdą ;D


Użytkownik Troy edytował ten post 00:22, 01.05.2016

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq