Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Sparowanie/Przesyłanie kontaktów bluetooth z Honda Accord VIII

VIII Bluetooth Accord VIII Sparowanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 silny29

silny29
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:VIII
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2009
  • Nadwozie:combi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:16, 02.04.2016

Witam, 

 

Piszę odnośnie Sparowania Bluetooth z Accordem VIII po poprzednim właścicielu. Nie jestem wstanie przeprowadzić poprawnego sparowania ponieważ poprzedni właściciel zostawił swoje ustawienia a Ja nie potrawie wejść w główne meni i zrestartować bądź powrócić do ustawień fabrycznych. Proszę o pomoc w tej sprawie bo mnie to przerosło.

 

 


  • 0

#2 Dylu

Dylu
  • Forumowicz
  • 168 postów
  • Skąd:Mazowieckie
  • Silnik:K24
  • Wersja:Type S
  • KM:189
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:06, 02.04.2016

Wciskasz guzik słuchawki i po sygnale mówisz "Phone setup". Dalej słuchasz dostępnych opcji. Jedną z nich jest lista telefonów "List". Wciskasz guzik, mówisz List i słuchasz jak brzmi nazwa telefonu zapamiętania w ustawieniach. Później wchodzisz w "Delate" i wymawiasz nazwę zapisanego telefonu. Następnie potwierdzasz usunięcie mówiąc Yes.

Następnym krokiem jest dodanie swojego telefonu. Na YT jest niezły tutorial Hondy Plaza jak to zrobić.

Notabene telefonów możesz mieć zapisanych kilka więc nie ma potrzeby kasowania tego co już tam jest, żeby móc cokolwiek zrobić.

Pzdr.
  • 0

#3 flashmaniac

flashmaniac
  • Klubowicz
  • 965 postów
  • Skąd:Ostrołęka
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Manual + Navi + LKAS/CMBS/ACC
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 11:51, 02.04.2016


  • 0

#4 silny29

silny29
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:VIII
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2009
  • Nadwozie:combi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:43, 02.04.2016

Nooo Panowie wielkie dzięki za pomoc wszystko działa jak należy. Jak to mówią Spokój nas tylko ratuje i accordklubpolska.pl. Jedynie z czym mam jeszcze problem to nie potrafi zgrać książki telefonicznej do pamięci w aucie tylko mogę zapisywać komunikatem głosowym itd. Jak jest możliwość zgrania na szybko to dajcie znać jak to ogarnąć. 

 

jeszcze raz dzięki.

pozdro


  • 0

#5 flashmaniac

flashmaniac
  • Klubowicz
  • 965 postów
  • Skąd:Ostrołęka
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Manual + Navi + LKAS/CMBS/ACC
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:43, 02.04.2016

Są dwa rodzaje książki telefonicznej "phone book" i "mobile phone book".

"phone book" to jest ta której używasz teraz i jest tylko na 50 pozycji

"mobile phone book" ma o wiele większą pojemność i możesz sobie w niej wyszukiwać używając pokrętła od nawigacji

Musisz wejść do "mobile phone book" i zrobić import ( u mnie wchodzę naciskając przycisk "info" )

Jak już będziesz miał "mobile phone book" to każdy numer możesz zapisać szybko do "phone book".


  • 0

#6 qronax

qronax
  • Forumowicz
  • 389 postów
  • Skąd:Waw
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 08:51, 03.04.2016

mobile phone book jest chyba tylko w wersji z nawigacja... przynajmniej ja u siebie takij opcji nie mam (i nie mam nawigacji)
  • 0

#7 silny29

silny29
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:VIII
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2009
  • Nadwozie:combi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:07, 03.04.2016

Ogarnięte! Twoje wskazówki okazały się bardzo pomocne  dzięki za pomoc Flashmaniac.

 

Pozdrawiam

 
  • 0

#8 tom89ns

tom89ns
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Nowy Sącz
  • Silnik:2.0
  • Wersja:VTEC
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:160 PS ab 04 K20A3
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:51, 10.04.2016

Witam, ja mam pytanie jak korzystać z książki (wersja z nawigacją). Mam importowane kontakty i chce żeby mi wyświetliło wszystkie kontakty np na literę K, wybieram pokrętłem K i co wtedy? Czym potwierdzić wybór?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.


  • 0

#9 andix1

andix1
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance + navi + audio
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:s
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:36, 16.04.2016

Witam, ja mam pytanie jak korzystać z książki (wersja z nawigacją). Mam importowane kontakty i chce żeby mi wyświetliło wszystkie kontakty np na literę K, wybieram pokrętłem K i co wtedy? Czym potwierdzić wybór?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Jeśli wybierzesz literkę lub więcej literek (aby ograniczyć wyświetlanie kontaktów na daną literkę) każdą literkę zatwierdzasz przez naciśnięcie joysticka.

Do wyświetlenia wybranych kontaktów popychasz joystick w kierunku szyby(do góry) i pokazuje się kontakt lub więcej kontaktów na wybraną literę, potem pokrętłem wybierasz odpowiedni kontakt i zatwierdzasz joystickiem, następnie masz wybór nr. telefonu z danego kontaktu (jak masz więcej nr. pod danym kontaktem) wybierasz nr. i zatwierdzasz, naciskasz ponownie joystick i dzwonisz - (na kierownicy nic nie musisz naciskać).

Pozdrawiam.


Użytkownik andix1 edytował ten post 09:37, 16.04.2016

  • 0

#10 accordmax

accordmax
  • Forumowicz
  • 100 postów
  • Skąd:PL
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2013
  • Nadwozie:CR-V
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:08, 17.03.2018

Ile trwa ten import do mobile phone book z NAVi, U mnie po wciśnięciu Import pokazuje się Loading.... i po ponad 20 minutach nadal nic..


  • 0

Dotychczas: Civic VI, VII,VIII,  Accord VII 2.0 i lift 2.2, FR-V, Accord VIII 2.0


#11 Pawewski81

Pawewski81
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:19, 05.08.2019

Witam, od kilku dni jestem właścicielem Hondy Accord 2.0 Executive rok 2014 i miałem podobny problem z parowaniem telefonu z systemem...już mnie to zaczęło denerwować ale poczytałem w różnych miejscach w jaki sposób ludziom w końcu udawało się zrobić to parowanie i dziś odniosłem sukces! :)

U mnie zadziałało odpalenie silnika i na jałowym biegu z zaciągniętym ręcznym przeszedłem te wszystkie kroki zgodnie z instrukcją (tutaj na forum można znaleźć wszystkie kroki po kolei):

- podałem komendę "phone setup", później "pair" jednocześnie telefon był ustawiony na wyszukiwanie

- w międzyczasie Honda powiedziała mi, że będę musiał podać hasło w telefonie 0000

- no i telefon znalazł "Honda HFT" ale pierwsza próba połączenia zakończyła się niepowodzeniem. Honda powiedziała, że ponawia próbę i za drugim razem się udało.

Teraz będę kombinował z książką kontaktów.

Szkoda, że w tych latach nie był montowany taki Bluetooth z prawdziwego zdarzenia aby można było również słuchać muzyki z telefonu, bo po podłączeniu telefonu pod USB w samochodzie system mówi mi, że nie obsługiwany format i jedynie ładuje telefon.

 

Pozdr.

Paweł


  • 0

#12 cob_ra

cob_ra
  • Forumowicz
  • 354 postów
  • Skąd:skierniewice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 07:29, 05.08.2019


Szkoda, że w tych latach nie był montowany taki Bluetooth z prawdziwego zdarzenia aby można było również słuchać muzyki z telefonu, bo po podłączeniu telefonu pod USB w samochodzie system mówi mi, że nie obsługiwany format i jedynie ładuje telefon.

 

 

Ja podpiąłem adapter bluetooth pod gniazdo jack w podłokietniku.


  • 0

Pozdrawiam,


 


#13 darioo55

darioo55
  • Forumowicz
  • 732 postów
  • Skąd:łódz-górna
  • Silnik:2.0
  • Wersja:livestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 11:36, 05.08.2019


Szkoda, że w tych latach nie był montowany taki Bluetooth z prawdziwego zdarzenia aby można było również słuchać muzyki z telefonu, bo po podłączeniu telefonu pod USB w samochodzie system mówi mi, że nie obsługiwany format i jedynie ładuje telefon.

Pozdr.
Paweł

kup sobie jack & jack i przez aux masz muze z tel 😉
  • 0

Czarne jest piękne !!!


#14 Bażant

Bażant
  • Klubowicz
  • 460 postów
  • Skąd:łódzkie
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type-S
  • KM:180
  • Paliwo:ON
  • Rok:2013
  • Nadwozie:CW3
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 06:51, 06.08.2019

U mnie muzyka po kablu z USB śmiga aż miło, niewykluczone, ze system działa tylko z urządzeniami ipod/iphone, niczego innego nie podłączałem, wiec nie wiem :)
  • 0
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...trong>BażantoweCA5</strong></a></p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...trong>BażantoweCN1</strong></a></p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...trong>BażantoweCW3</strong></a></p>
<p> </p>

#15 darioo55

darioo55
  • Forumowicz
  • 732 postów
  • Skąd:łódz-górna
  • Silnik:2.0
  • Wersja:livestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:54, 06.08.2019

U mnie muzyka po kablu z USB śmiga aż miło, niewykluczone, ze system działa tylko z urządzeniami ipod/iphone, niczego innego nie podłączałem, wiec nie wiem :)


tak wlasnie jest 😉😕 , trzeba sobie kupic ugrozione jabłuszko 😂😂🤣 , ale z jacka tez daje rade , i tak kabel potrzebny 😉

Użytkownik darioo55 edytował ten post 12:56, 06.08.2019

  • 0

Czarne jest piękne !!!






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, Bluetooth, Accord VIII, Sparowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq