Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Wyjscie Aux raz jeszcze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#31 BALCER

BALCER
  • Forumowicz
  • 557 postów
  • Skąd:Warsaw/Galway
  • Silnik:20T
  • Wersja:EuroR
  • KM:379
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7R
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 16:29, 01.04.2011

moduł bluetooth można dokupić potem.
  • 0

#32 moloh

moloh
  • Forumowicz
  • 31 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:130
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1997
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:36, 05.04.2011

Mam wejscie aux z jackiem. Czytam ten wątek i chcialem zapytać Was czy ktos wie czy da sie ten kabel podpiąć jakos od wewnetrznej strony radia tak zeby np. w podłokietniku czy w jakims schowku wychodziła druga strona jacka do którego podłacze mp3? Mam JVC KD-R302
  • 0

#33 kamilkim

kamilkim
  • Forumowicz
  • 33 postów
  • Skąd:Irlandia,Gdańsk
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:150
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:25, 14.04.2012

Witajcie mam radio Alpine RG723RE 2J21 od spodu mam gniazdo do wpięcia z 6 bolcami czy ktoś wie jak podłączyć pod to radio zwykle radio by radio hondy widziało je jako aux
chce to zrobić ponieważ mam radio z wysuwanym panelem i chce je wmontować do schowka pod głównym radiem
  • 0

#34 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:04, 15.04.2012

Witam wszystkich. Mam radio bez navi i jak w temacie chce zrobic wejscie aux. Wie ktos z was juz dokladnie pod ktory pin trzeba sie podlaczyc zeby cieszyc sie mp3 w aucie? :) pozdrawiam
  • 0

#35 mihail

mihail
  • Forumowicz
  • 152 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:2,2
  • Wersja:i-cdti
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:25, 16.04.2012

Witam wszystkich. Mam radio bez navi i jak w temacie chce zrobic wejscie aux. Wie ktos z was juz dokladnie pod ktory pin trzeba sie podlaczyc zeby cieszyc sie mp3 w aucie? :) pozdrawiam

Bez emulatora zmieniarki nie będziesz miał mp3 niestety.
  • 0

#36 joga12

joga12
  • Forumowicz
  • 26 postów
  • Skąd:UK
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:32, 23.04.2012

Witam,
kupiłem ostatnio moduł do podłączenia mp3 do PSS, zabrałem sie dziś za montaż, podłączyłem wtyczkę do gniazda pomiedzy niebieską i zieloną wtyczką w dolnej części Navi (07) i niestety nie działa, gdy wciskam klawisz AUX na panelu nic się nie dzieje.
Pytanie czy mam źle podłączone, czy też taki moduł musi mieć jakąś emulacje zmieniarki.

Pozdrawiam`
  • 0

#37 BALCER

BALCER
  • Forumowicz
  • 557 postów
  • Skąd:Warsaw/Galway
  • Silnik:20T
  • Wersja:EuroR
  • KM:379
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7R
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 16:54, 24.04.2012

Co to za urzdzenie co kupiles? Mozesz podac linka, albo pelna nazwe?
  • 0

#38 joga12

joga12
  • Forumowicz
  • 26 postów
  • Skąd:UK
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:44, 24.04.2012

Kupiłem taki adapter na ebay-u firmy connects2, model ctvhox002 do honda satnav od osoby co sprzedawała tez accorda ale z pss nie navi. stronka producenta www.connects2.co.uk

W komplecie był kabel Y do podłączenia oryginalnej wiązki, ale ja podłączyłem bezpośrednio do navi bo to pasujące gniazdo było puste.
Nie wiem w czym problem.
  • 0
Pozdrawiam
Daniel

Honda ACCORD 2.2 i-ctdi black sedan

#39 Mpr

Mpr
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:49, 18.06.2013

Kupiłem taki adapter na ebay-u firmy connects2, model ctvhox002 do honda [...]
Nie wiem w czym problem.


Czy koledze joga12 udało się rozwiązać ten problem? Chciałbym takie samo coś kupić do swojego samochodu. Wydaje się, że to powinno działać. Rozumiem, że ten moduł CTVHOX002, nie jest tylko zestawem drucików zamkniętych w pudełku, ale zawiera jakiś układ komunikacji, który powoduje że przycisk "AUX/CD" na panelu radia staje się aktywny.

Może ktoś inny podłączał już takie urządzenie i może podzielić się opinią?
  • 0

#40 bacanahali

bacanahali
  • Forumowicz
  • 70 postów
  • Skąd:WJ
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:02, 06.07.2013

Panowie,
a co powiecie na takie cudo. Bo z tego co widze, wszystkim chodzi właśnie o cos takiego - pinowa wtyczka z jednej i mini-jack z drugiej

http://www.ebay.co.u...d=370430327445
  • 0

#41 komsta

komsta
  • Forumowicz
  • 64 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Executive
  • KM:140 seria
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:30, 07.07.2013

not to co kolega na ebayu znalazł bardzo praktyczna rzecz :) no ale czy to działa ??? jak ostatnio byłem w salonie hondy to pan uświadomił mnie że honda sprzedawała adaptery do aux ... czyli nie posądzam hondy o to że za małe jak się nie mylę 250 zł (cena do sprawdzenia)można kupić coś na zasadzie emulatora zmieniarki raczej jest to właśnie taki kabelek warto było by coś takiego zakupić o ile to w 100% działa i sprawdzić co na jakie piny idzie wtedy byśmy zdobyli gotowy manual do aux ktory byłby zakończony jackiem hmmm..?może się mylę ale tą magistralę cyfrowych sygnałów tzw Bus na pewno da się obejść pytanie jest jedno i zasadnicze czy zwykły drut tzw mostek wystarczy aby aktywować przełączenie na aux czy trzeba elementu wykonawczego tzn emitera cyfrowych sygnałów czyli scalaka ....z kabelka z ebayu (który swoim czujnym okiem wypatrzył bacanahali)wynika że wystarczy drut lub element analogiczny rezystor kondensator a może dioda sterownicza hmmm ?nie wiem jak to ważne ale z doświadczenia wiem że przekaźniki sterownicze można oszukać właśnie tymi diodami sterowniczymi czyli pół przewodzącymi czyli w piny bus + i bus - trzeba by wpiąć taką diodę i coś czuję że tu cały problem zniknie reszta podłączenia to pestka .Ewentualnie się zagalopowałem w swoich rozmyślaniach aczkolwiek koci mnie to sprawdzić hehe :) :evil:

[ Dodano: 2013-07-07, 22:35 ]
i przepraszam za zjadanie literek i ewentualne błędy ale myślotok płynie a palce stepują po klawiaturze i czasem brak klik klik a myśl przelana być musi zanim ucieknie hehehe
  • 0

#42 bacanahali

bacanahali
  • Forumowicz
  • 70 postów
  • Skąd:WJ
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:40, 08.07.2013

Komsta, jak sie przyjrzysz zdjęciu Honda 2003-2007 (biale koncówka pinów) to zauważysz 8 portów na górze i 6 na dole. Jak sie przyjrzeć kostce, to widać, że zajęte są
1,3,4,5,7,8 na górze i 2,4,5 na dole. Jeżeli to ten typ kostki to jestesmy coraz blizej rozwiazania.
  • 0

#43 komsta

komsta
  • Forumowicz
  • 64 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Executive
  • KM:140 seria
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:46, 08.07.2013

bacanahali rozumiem że nie wszystkie piny kostki są użyte to norma nikt nie produkuje kostki specjalnie dla hondy accord VII gen jest to masówka.Parę postów wcześniej majster9 opisał nawet kostkę tzn napisał co na jakim pinie jest. Kwestią pozostaje element który oszuka tą właśnie magistralę BUS czyli element który uaktywni nam Aux.Trzeba pokombinować z bus+ i bus- zmierzyć czy podawane jest jakieś napięcie, a potem wpiąć np diodę bo ten element wydaje mi się słuszny.Ja puki co nie dam rady do soboty do tego się zabrać.Proszę tylko o napisanie mi czy da radę tak odchylić radio żeby działało a jednocześnie żeby można się było dostać do owej kostki ?

[ Dodano: 2013-07-08, 18:51 ]
po dokładnym obejrzeniu zdjęć z ebay stwierdzam że i tu mamy puszkę najprawdopodobniej ze scalaczkiem w środku więc bez schematu nie da rady ugryźć :-/ :-/ :-/
  • 0

#44 acc2004

acc2004
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:W-Wa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:31, 09.07.2013

Ja mam zamontowane coś takiego i polecam, jakość dźwięku jest mega :) Można trafić taniej za jakieś 200. http://allegro.pl/zm...3348769514.html
  • 0

#45 komsta

komsta
  • Forumowicz
  • 64 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Executive
  • KM:140 seria
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:52, 09.07.2013

Witam , dziś po rozmowie ze znajomym stwierdzam że tematu nie da się ominąć bez układu scalonego.Magistrali cyfrowej nie da się oszukać żadnym elementem analogowym .W uproszczeniu potrzebna płytka a na niej procesorek z wgranym programem do obsługi cyfrowych sygnałów. koniec i kropka nie ma co kombinować trzeba zakupić emulator. :-/
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq