Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Kratki Zderzaka Acoord VIII

VIII zderzak kratki halogeny

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lisek 22

Lisek 22
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:Kozienice
  • Silnik:2,0
  • Wersja:comfort
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:02, 02.02.2016

Witam Mam taki problem .a konkretnie zapytanie czy kratki halogenow łącza sie w jakis sposob z kratka srodkowa i moze ktos wie czy halogeny ktore chcialbym kupic sa z kratkami juz czy to osobny element ??

Pozdrawiam


  • 0

#2 BartekL

BartekL
  • Forumowicz
  • 533 postów
  • Skąd:znienacka
  • Silnik:N55
  • Wersja:M
  • KM:All
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:F10
Reputacja: 31
Super

Napisano 08:45, 03.02.2016

Jaki dokładnie element chcesz kupić  

(zdjęcie z sieci) 

WU57LF27jAk.jpg


Halogen ma swoją ramkę - jak widać na foto ( o ile dobrze pamiętam) dwie śrubki mocujące halogen wkręca się w tą część kratki środkowej (dużej) - na foto brakuje jeszcze osłonek halogenów od tyłu ponadto masz jeszcze atrape halogenu od przodu.. w spiriorach czy jak to sie tam pisze w Chinach :D mają często chromowane :D co moim zdaniem wygląda kiepsko zatem nasze EU czarne są pro :P

 

 

te kratki montuje sie o ile mi sie dobrze zgrzało w pamięci do tej kratki środkowej :)

JuW37f2PWp4.jpgaAGfU37_5Qo.jpg

 

i sam halogen 

 d0thOEIJ8AA.jpg


jest jeszcze osłona z tyłu.. ale jej nie mogę znaleźć aby Ci pokazać 


Użytkownik BartekL edytował ten post 08:53, 03.02.2016

  • 0

#3 Lisek 22

Lisek 22
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:Kozienice
  • Silnik:2,0
  • Wersja:comfort
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:37, 03.02.2016

witam.historia wyglada tak że posiadam acorda w wersji comfort bez halogena ale po ostatnich wydarzeniach z psem:)kupilem zderzak z dokładka type-s no i bez halogenów bedzie to lipa wygladac ale samych halogenow pewnie nie zamontuje poniewaz nie bylo w ori wiec chcialem zakupic halogeny lub nie wiem ogolnie chcialbym w tych miejescach zapodac dzinne o i tak to wyglada moze po przedstawieniu planu dizalania podpowiesz cos pozdrawiam serdecznie :)


  • 0

#4 BartekL

BartekL
  • Forumowicz
  • 533 postów
  • Skąd:znienacka
  • Silnik:N55
  • Wersja:M
  • KM:All
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:F10
Reputacja: 31
Super

Napisano 08:56, 04.02.2016

zależy na czym Tobie zależy - :D funkcjonalnośc - do jazdy we mgle... czy po prostu głownie dzienne posiadać.. lub też zrobić by wyglądał na wersję z halogenami - w obu przypadkach.. halogeny aby poskładać to spory wydatek.. do tego wiązka - bo pewnie i tego nie ma.. jeśli już dzienne planujesz i to jest głowny cel.. - sporo osób montuje te moduły led.. u chińczyka na aliexpress jest tego multum - do wyboru do koloru i jaki wzór Ci się podoba :)


  • 0

#5 Lisek 22

Lisek 22
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:Kozienice
  • Silnik:2,0
  • Wersja:comfort
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:42, 04.02.2016

zależy na czym Tobie zależy - :D funkcjonalnośc - do jazdy we mgle... czy po prostu głownie dzienne posiadać.. lub też zrobić by wyglądał na wersję z halogenami - w obu przypadkach.. halogeny aby poskładać to spory wydatek.. do tego wiązka - bo pewnie i tego nie ma.. jeśli już dzienne planujesz i to jest głowny cel.. - sporo osób montuje te moduły led.. u chińczyka na aliexpress jest tego multum - do wyboru do koloru i jaki wzór Ci się podoba :)

witam zalezy mi zeby nie bylo zaslepek tylko skoro halogeny wiąski itd drogi gips to dzinne w miejscu halogenow czyli rozumiem ze powinienem kupic sobie tylko te kratki z wycieciami na halogeny tak to rozumiem :) i tam zaadoptowac dzinne o to mi chodzi pozdrawiam


witam zalezy mi zeby nie bylo zaslepek tylko skoro halogeny wiąski itd drogi gips to dzinne w miejscu halogenow czyli rozumiem ze powinienem kupic sobie tylko te kratki z wycieciami na halogeny tak to rozumiem :) i tam zaadoptowac dzinne o to mi chodzi pozdrawiam

te kratki z drugieigo zdjecia ktore wstawiłęs 


  • 0

#6 Heka

Heka
  • Klubowicz
  • 1709 postów
  • Skąd:3City
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 167
Wzorowa

Napisano 18:01, 08.02.2016

...czyli rozumiem ze powinienem kupic sobie tylko te kratki z wycieciami na halogeny tak to rozumiem :) i tam zaadoptowac dzinne o to mi chodzi pozdrawiam

Nie. A to dlatego, że praktycznie każde oferowane dzienne w miejsce halo, mają mocowania takie jak w polifcie. Poczytaj ten temat -> http://www.accordklubpolska.pl/index.php?/topic/34400-swiatla-dzienne-w-halogenach/page-6


  • 0
<p><span style="color:#f0ffff;">Pan Bóg stworzył człowieka a Japończycy samochód</span> :zoltek:</p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...Obecnie</a></p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu.../'>Było</a></p>
<p> </p>

#7 Lisek 22

Lisek 22
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:Kozienice
  • Silnik:2,0
  • Wersja:comfort
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:50, 14.02.2016

Dzieki Wielkie Pozdrawiam :duch:


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, zderzak, kratki, halogeny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq