Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Wycieraczka + dysza

wycieraczka dysza

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 pietrov8

pietrov8
  • Forumowicz
  • 80 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:51, 25.01.2016

Hej,

 

Problem polega na tym iż na środku szyby w zaznaczonym fragmencie zostają czy pasy około 5-7 cm. Nie jest to wina wycieraczki gdyż zainwestowałem w 2 nowe, jedna firmy Bosh a druga firmy Denso. Obie były polecane w temacie o wycieraczkach. Problem został zilustrowany na zdjęciu: https://dl.dropboxus...wycieraczki.jpg

 

Drugi problem mianowicie to dysza spryskiwacza od kierowcy. Prawdopodobnie jest ona do wymiany, gdyż nie tworzy żadnego efektu rozproszenia tylko leje cienkim strumieniem płyn do połowy szyby. Moje pytanie brzmi, czy ciężko jest samemu taką dyszę wymienić oraz gdzie takową kupić?

 

Pozdrawiam


  • 0

icon1.png


#2 bambello

bambello
  • Forumowicz
  • 40 postów
  • Skąd:SZCZECIN
  • Silnik:2,0
  • Wersja:SPORT
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:02, 25.01.2016

Hej,

 

Problem polega na tym iż na środku szyby w zaznaczonym fragmencie zostają czy pasy około 5-7 cm. Nie jest to wina wycieraczki gdyż zainwestowałem w 2 nowe, jedna firmy Bosh a druga firmy Denso. Obie były polecane w temacie o wycieraczkach. Problem został zilustrowany na zdjęciu: https://dl.dropboxus...wycieraczki.jpg

 

Drugi problem mianowicie to dysza spryskiwacza od kierowcy. Prawdopodobnie jest ona do wymiany, gdyż nie tworzy żadnego efektu rozproszenia tylko leje cienkim strumieniem płyn do połowy szyby. Moje pytanie brzmi, czy ciężko jest samemu taką dyszę wymienić oraz gdzie takową kupić?

 

Pozdrawiam

Miałem ten sam efekt i pomogło lekkie podgięcie ramienia wycieraczki w zwężeniu na samym końcu w stronę szyby , także możesz odkręcić plastik z tego ramienia i będzie po problemie .


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wycieraczka, dysza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq