Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Brak Zasilania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcinoo

Marcinoo
  • Forumowicz
  • 188 postów
  • Skąd:Jaktorów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:41, 25.01.2010

witajcie

a wiec mam problem. jakis czas temu odpalilem silniczek jak zawsze na benzynie a ze potrzebowalem juz jechac to pstryknalem i wylaczylem kontrolke gazu, zeby sie rozgrzal na benzynie i sie nie przezucil. po zrobieniu paru kilometrow postanowilem wlaczyc juz gaz, pstryk i nic. konsolka jest ciemna nie wlaczyla sie. musialem do domu jechac na benzynie. rano pojechalem do gazownika otworzylem maske on popatrzyl, odpalilem silnik, konsolka nadal ciemna, gazownik nacisnal i nic, stwierdzajac ze gaz nie ma zasilania, i zebym sobie przejzal uklad bo gdzies pradu nie ma. wsiadam w auto, wyjezdzam tylem, zatrzymuje sie przy krawedzi jezdni i mowie sobie a nicisne z ciekawosci iiiii.... dziala. a raczej dzialalo az do wczoraj. znowu mam martwa instalacje a konkretniej kontrolke. otworzylem dzis maske zeby przejzec instalacje ale nic nie znalazlem przerwanego albo styknietego, oprocz jednego dziwnie rozowego kabelka przy parowniku ktory idzie wraz z kablem plusowym do tej czarnej kostki na parowniku i wyglada na urwany ale nie widze miejsca z ktorego moglby byc.

Instalacja jest II generacji Lovato, aczkolwiek napisane jest Lovatec:/

Prosze o pomoc co to moze byc za kabelek i co moze byc przyczyna zdechnietej instalki??
  • 0
Drive Or Die

#2 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
  • Skąd:Lubelskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 21:53, 25.01.2010

1. sprawdź masę zasilania LPG,
2. sprawdź kabel plusowy LPG (jest podłączony do akumulatora) i tam powinien być bezpiecznik, może nie łączy jak trzeba,
3. sprawdź centralkę (czyli ten przełącznik z diodami) czy te kable nie są gdzieś rozłączone.
  • 0

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 22:44, 25.01.2010

Dodatkow szkiełko-poziom paliwa naładowania butli nie padł.Częsta przyczyna i najprostsza do zdiagnozoania. w butli gazowej tam w bagażniku gdzie masz elektrozawór czy w szkiełku wskazówka trzyma poziom.Wymień szkiełko-masz na trzt lub dwa przewody,a wygląda to tak:
http://moto.allegro....azu_wpgh_1.html
  • 0

#4 Marcinoo

Marcinoo
  • Forumowicz
  • 188 postów
  • Skąd:Jaktorów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:58, 25.01.2010

panowie rano wstane przed praca i bede walczyl. teraz po ciemku to nie robota. Glinuś nie podejrzewam tego czujnika gdyz nie mialem problemow ze wskaznikiem gazu i jak i w srodku auta jak i na butli pokazywalo to samo. ale jak nie pomoga wskazowki Siwego to bede musial i za Twoj pomysl sie wziac:( a w piatek do wro jade i nie usmiecha mi sie pociagiem jechac:(

jutro zdam relacje

[ Dodano: 2010-01-28, 19:45 ]
a wiec sprawa zakonczyla swoj bieg u gazownika, gdyz sprawdzilem wszystko co mozna i nic:(

okazalo sie ze padl sterownik(komputer), zawieszal sie i nie dawal sygnalu.

ciesze sie bo mam juz auto, ale klient mnie troszke skasowal, za kompa wzial 250-uwazam ze sporo za duzo+ robocizna 100- z ustawieniem itp.

a wiec lacznie dalem 350 ale nie musze czekac

pozdrawiam
  • 0
Drive Or Die




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq