Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Czarna perła- lakier w accordzie, totalna nieporozumienie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#16 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:43, 26.01.2010

Ja nie mam czarnucha ale faktycznie czarny jest kiepski. Przede wszystkim sprawia wrażenie bardzo cienkiego. Miernik lakieru pokazuje maks 120 na czarnych. U mnie na sicilian red pearl jest conajmniej 150 i niełatwo go uszkodzić. Może w szwajcarii robili inne malowanie ze wzdlędu na panujące tam warunki
  • 0

#17 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:01, 26.01.2010

Mam ten lakier w Maździe Premacy 02rok i uwieżcie ,że wiem o czym mowa;D Tzn sprostuję ,że Madzia jest moich rodziców ale.... jak postawie obok moją Honde to ....zresztą rozumiecie:) a sprzedawać?powinni zakazać ale wiesz...w Polsce ludzie inaczej dbają o lakiery niż w bogatszych krajach gdzie jest zabezpieczany specjalnymi środkami itp ,że prawie cały czas się błyszczy jak z salonu...ale nie powiecie ,że lakier nie prezentuje się zajebiście jak auto jest wymyte?
  • 0

#18 kuzek

kuzek
  • Forumowicz
  • 205 postów
  • Skąd:Wawa okolice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:18, 26.01.2010

wlasnie , dlatego ja sie skusilem na to ....
http://www.ochronala...ieru_lacroe.php
  • 0

#19 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:31, 26.01.2010

wlasnie , dlatego ja sie skusilem na to ....
http://www.ochronala...ieru_lacroe.php


No efekt ten sam możesz uzyskać samodzielnie silantem (np. tym NXT) a będzie dużo taniej. Ani jedno, ani drugie przed myjnią automatyczną nie ochroni. O ile pamiętam Thor testował tą diamentową ochronę i rewelacji nie było (a i tak trzeba to co 3 miesiące uzupełniać).
  • 0

#20 Bollinger

Bollinger
  • Forumowicz
  • 94 postów
  • Skąd:Neverland
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:21, 26.01.2010

wlasnie , dlatego ja sie skusilem na to ....

Widzę, że też masz czarną kupę... Drugi raz ne wziąłbym tego koloru, a bardzo żałuję, bo podoba mi sie najbardziej czarny, ale co z tego jak jest fatalny...
  • 0

#21 kuzek

kuzek
  • Forumowicz
  • 205 postów
  • Skąd:Wawa okolice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:37, 26.01.2010

e tam... olac to ...
czy to honda, insignia, pasat, na wszystkich jest to samo, wiec nie ma sie co stersowac ..
co do NXT, moze i efekt podobny, jednak z braku wolnego czasu, a wolny czas wole spedzic z moimi dzieciakami to skorzystam z usług tej firmy i zobacze jaki da to efekt.
  • 0

#22 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
  • Skąd:Mińsk Maz
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 10:17, 27.01.2010

Widzę, że też masz czarną kupę... Drugi raz ne wziąłbym tego koloru, a bardzo żałuję, bo podoba mi sie najbardziej czarny, ale co z tego jak jest fatalny...


Też więcej nie kupie czarnego, nieważne jakiej marki czy to Honda czy Mercedes ;-)
Czarny jest piękny, ale serce boli jak każde dotknięcie to rysa
  • 0

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#23 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 12:00, 27.01.2010

Też więcej nie kupie czarnego, nieważne jakiej marki czy to Honda czy Mercedes

Odkąd czarnule zmieniłem na grafita jestem szczęśliwszym człowiekiem :-) Rysy zdecydowanie mniej widać... brud zlewa się z autem... nie trzeba na myjnię śmigać co drugi tydzień :-) Czarnulą to latem z myjni się wyjechało i już brudny od pyłków..
  • 0

#24 Bollinger

Bollinger
  • Forumowicz
  • 94 postów
  • Skąd:Neverland
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:31, 30.01.2010

Dziś byłem w aso na przeglądzie po roku (wymiana oleju, filtra oleju i 600 zł nie moje...) i przy okazji umyli auto. Nie dość, że umyli na "wyliż jaja", bo wszędzie było pełno nieumytych miejsc, auto było typowo pomazane gąbką i tyle. Zwróciłem uwagę, umyli ponownie. Widziałem przez szybę, że młody chłopak, który mył (karcherem) jeździł wężem po tylnej klapie. Jak wyjechał mi na zewnątrz, to oglądnąłem auto i zobaczyłem, że na tylnej klapie, zaraz pod szybą w trzech miejscach był porysowany lakier. Takie zadrapania od węża, który się opierał na klapie i ten, który mył, to nim przesuwał po klapie i porysował. Zaraz poszedłem i mówię "co to jest" , wyszedł, popatrzył i mówi, że zaraz sprawdzimy, pojechał znów na serwis i zeszło się ze trzech i radzą... mówią, że sprawdzimy na kamerze jak tamten mył. Włączył nagranie, które było maleńkie, spikselowane, klatkujące i niewyraźne i mówi, że nic nie widać by wężem jeździł po klapie. Potem jeszcze trzech mędrców się między sobą przekomarzało, że lotka byłaby też zarysowana, lampy i inne rzeczy. No k...a mać, co za ludzie... I wciskają mi, że to nie mogło się u nich stać, a jeden typ się bezczelnie podśmiechiwał i miał ze mnie ubaw, że jestem wkurvviony. Wzięli jakąś pastę polerującą i próbowali to usunać, ale nic nie dało, powiedzieli, ze w poniedziałek jakiś "sztukmistrz" od lakierów będzie i, że mi to usunie, bo ma jakieś metody. Nigdzie nie jadę, bo te mistrze od siedmiu boleści jeszcze gorzej zrobią niż jest. Jak w autoryzowanej stacji obsługi może do czegoś takiego dojść? :k :k :k
  • 0

#25 Driv3r

Driv3r
  • Forumowicz
  • 257 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:00, 30.01.2010

jakie to ASO?
  • 0
- Tato, czy ten samochód jest chory?
- Nie synku, to diesel...

#26 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:26, 30.01.2010

Bollinger, niech oni nic już z Twoim autem lepiej nie robią. Poczekaj aż się zrobi cieplej, umyj sam dobrze auto i próbuj kolejno swirlX, a jak nie da rady to scratchX.
Generalnie trzeba bardzo uważać gdzie się oddaje auto do mycia, w większości ze względu na koszty, myjnie czy stacje obsługi zatrudniają pana Heńka który nie ma o tym pojęcia.
Ale żeby nie było - jak poczytasz strony ludzi od detailingu to zobaczysz ile osób polerując auto porysowało je jednocześnie kablem od polerki i musieli robić jeszcze raz. To się zdarza, a że przewód myjki ciśnieniowej często leży na ziemi to efekt "orania" lakieru jest natychmiastowy.
Napisz gdzie Cię tak uraczyli w zakresie obsługi.
  • 0

#27 Bollinger

Bollinger
  • Forumowicz
  • 94 postów
  • Skąd:Neverland
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:18, 30.01.2010

Nowy Sącz.
  • 0

#28 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:19, 31.01.2010

ASO Honda :k kolejny raz godne pochwały
  • 0

#29 Bollinger

Bollinger
  • Forumowicz
  • 94 postów
  • Skąd:Neverland
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:06, 04.02.2010

A dziś jakaś gapa-baba tyknęła hondzinę w tył. W korku, prędkość mała, na zderzaku, a konkretnie na dyfuzorze, który jest koloru grafitowego jest otarcie na 10 cm w miejscu, gdzie ten dyfuzor ma taki rant, a 1 cm wyżej zaczyna się kolor klapy (czarny). Może to czymś zapoleruję...

[ Dodano: 2010-02-04, 20:14 ]
Dołączona grafika

To miejsce. Przytarcie ma 10 cm długości i 2 mm szerokości.
  • 0

#30 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:26, 26.03.2010

Odświeżę temat czarnego lakieru, żeby podzielić się z Wami zdjęciami z jednego z forów.
Narzekamy na hondy i inne auta, że lakiery coraz gorsze. To fakt. Ale żeby auto miało tak zwalony lakier i to fabrycznie? I to jeszcze auto za takie pieniądze!

proszę bardzo - oto link:

http://www.google.co...eyZISTdZa8-rliw
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq