Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Audio Accord 95' jak poprowadzić przewody z aku do bagażnika


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:23, 20.10.2008

W moim Accordzie audio choc oryginalne gra naprawde cudownie, chce dorzucic do radia tylko wzmaczek i skrzynke, co by podkreslic dzwiek i nie wysilac glosnikow za bardzo ;)
Tu nasuwa sie pytanie do uzytkownikow Accorda juz po tych przerobkach - jak przeciagaliscie przewody od aku w Accordzie do bagaznika, oraz w to samo miejsce z radia, pozniej tez przyjdzie mi do myslenia przy przewodach do glosnikach w przednich drzwiach.
Za wszelka pomoc bede wdzieczny - szczegolnie jesli chodzi o informacje w ktorym miejscu w samochodzie wchodzi wiazka przewodow do kabiny.

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:57, 22.10.2008

ja bede przeciagal kabelki tylko w 6gen. ale powinno byc podobnie
napewno zdam relacje ;-)

#3 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:02, 22.10.2008

oj Trujson to ja ci zycze powodzenia :mrgreen: jak tylko ci sie uda to bede czekał z niecierpliwością na relacje.

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:52, 25.10.2008

Witam, dziś moja honda dostał wzmacniacz oraz subwofer jbl, w odpowiedzi na pytania którędy poprowadzić przewody mogę napisać jak ja zrobiłem to. Z akumulatora poprowadziłem przewód +i- (pod skrzynka bezpieczników w komorze silnika) na ściance godziwej jest miejsce gdzie w przelotce gumowej wchodzi wiązka elektryczna do kabiny, dalej pod listwa progową przy kablach, dalej pod boczkiem i do bagażnika, chincze poprowadziłem od strony kierowcy. Wzmacniacz zamontowałem na ściance tylniej kanapy, tuba ładnie podkreśla dziwek głośników infinity w hondzie. – można wziąć z masy pojazdu, lecz ja jestem zwolennik pociągnięcia jego z akumulatora, zapobiega to po części wyłapywania szumów z pracy alternatora i innych urządzeń. Jeśli ktoś chce będę mógł zrobić foto jak wyszło.

#5 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:00, 26.10.2008

Foteczki mile widziane !! :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:55, 27.10.2008

zanim otrzymalem odpowiedzi od Was, postanowilem sam sie za to zabrac. Owszem pod skrzynka bezpiecznikow jest wejscie przewodow do kabiny, natomiast dostep tam jest straasznie utrudniony(u mnie nad znajduje sie puszka tempomatu - wiec kupa rozbierania itd)
Przewody poprowadzilem po drugiej stronie, wejscie przewodow do kabiny jest na samym wierzchu, latwo je wyciagnac po drugiej stronie, bo sa nieco powyzej pedalow kierowcy, a stamtad to juz progiem kierowcy, pasazera i siup pod kanape. Wzmak tez przykrecilem do oparc foteli, tube to na razie mam od kolegi, bo sam zastanawiam sie co wziac, co by dobrze gralo, a nie dudnilo ;)

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:51, 28.10.2008

do jakiego wzmacniacza, jaki budżet i jakie sa Twoje preferencje muzyczne? Coś znajdziemy :)

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:52, 28.10.2008

Wzmak do Alpina V12, 300W RMS. Preferencje, co by nie dudnilo, ale bylo slyszalne w srodku, lubie duzo basu, wiec raczej wydajne glosniki, budzet? hmmm im taniej tym lepiej, ale cos kolo 400 pln komplet - czyli głosnik + skrzynka.

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:15, 28.10.2008

proponuję earthquake DB10 w skrzynce zamkniętej. przy wykonaniu samodzielnym skrzynki swobodnie się wyrobisz w tej kwocie




IPB Skin By Virteq