Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Prośba o ocenę zestawu + wybór gazownika Szczecin

VI instalacja gazowa szczecin gaz wtryski ac reduktor ac

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#46 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
  • Skąd:ZSZ
  • Silnik:3.0
  • Wersja:S-line
  • KM:240
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Avant
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 17:23, 24.10.2017

gwarantuje montaż i profesjonalizm a że części są wadliwe to chyba inna kwestia.

Wiesz co, po moich doświadczeniach z gazownikami w Szczecinku, Szczecinie, Pile... i to na 3 autach! wole raz na głupi rok pojechać do koszalina niż ciągle się denerwować, że auto szarpie, gaśnie, dławi się, pali się check ect, ect...


Użytkownik skubiszek edytował ten post 17:24, 24.10.2017

  • 0

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#47 cysior

cysior
  • Forumowicz
  • 465 postów
  • Skąd:Zachodniopomorskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 17:51, 24.10.2017

ale jak część jest wadliwa to zasuwasz 165km x 2. Do tego urlop. I koszt rośnie. Wiem bo tego doświadczyłem.
Bardzo reklamujesz ich montaż -- hmm no cóż,u mnie trochę rzeczy było do poprawienia i winny był właśnie także montaż.Trochę czasu na to straciłem, a to co dałem radę sam ogarniałem. A jak się czyta opinie oraz widzi dyplomy u nich na ścianie to wychodzi że to niemal niemożliwe - widocznie chyba ja miałem jakiegoś strasznego pecha. Nie będę pisał jednak na forum szczegółów, ani robił komuś jakiejś reklamy czy antyreklamy. Bo w stosunku do klienta, poprawek/reklamacji gość z Neptuna jest bardzo w porządku. W sumie nawet bym się nie odezwał, ale skoro tak gwarantujesz za kogoś to aż korci żeby wspomnieć o swoim doświadczeniu.
Podsumowując: swoje zdanie już sobie wyrobiłem: gdybym mieszkał w Koszalinie to tak, czemu nie, ale mieszkając w Szczecinie - nie.

Użytkownik cysior edytował ten post 14:58, 25.10.2017

  • 0

#48 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
  • Skąd:ZSZ
  • Silnik:3.0
  • Wersja:S-line
  • KM:240
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Avant
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 18:54, 24.10.2017

o moim doświadczeniu pisałem w swoich tematach, poprawili mi montaż po partaczach w Cg8, cg9,  poprawili po za kupie a4 b6, założyli instalację cm1, w a4 b5, accord cg8 brata, civic fd 1.8 bratowej, civic fd mamy 1.8 + kilkanaście aut z forum, które u nich były robione jak chociażby wspomniany wcześniej Filip. Ja nie twierdzę, że wypadki się nie zdarzają - każdemu mogą ale u nich jest to wyjątek a nie reguła jak u innych ( nie generalizuje oczywiście) 


  • 0

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#49 cysior

cysior
  • Forumowicz
  • 465 postów
  • Skąd:Zachodniopomorskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 19:43, 24.10.2017

no cóż mamy inny punkt widzenia; Tobie zrobili tyle aut  i jesteś zadowolony a ja pojechałem tam oczytany takimi opiniami tylko z jednym autem i ciągle coś było nie tak. Czyli po prostu jakimś cudem  ja byłem tym wyjątkiem na którym skupiły się wszystkie wpadki :) Ok , uciekam z tematu!


Użytkownik cysior edytował ten post 19:48, 24.10.2017

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, instalacja gazowa, szczecin gaz, wtryski ac, reduktor ac

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq