Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

szarpanie silnika,palaca sie kontrolka silnika

VI silnik vtec kontrolka silnika

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 milla1920

milla1920
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:zwoleń
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Vtec
  • KM:100
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:SHHCG852QXUQ19185
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:31, 28.07.2015

Witam.. Posiadam Accorda 1,8 99r. Vtec od lutego. Dotąd nie miałam z nim większych problemów oprócz wymiany przegubów,sforznia, amortyzatora i czyszczeniu listwy w instalacji lpg. Filtry i oleje powymieniane w marcu. W sobotę zatankowkalam paliwo,przejechalam ok 20km. Na podworku maz bawil sie troche z podswietleniem tablicy.Powymienial spalone żarówki,miedzy innymi w ogóle wlozyl żarówkę do kontrolki silnika. Po ponownym ruszeniu w drogę i przejechaniu ok 5 km kontrolka silnika się zapalila. Zaczelo automatycznie szarpać przy ok 3 tys obrotów. Do wczoraj szarpanie zdarzało sie sporadycznie bez różnicy czy jechałam na lpg czy benzynie. Od wczoraj szarpie za każdym razem przy przyspieszaniu i dochodzeniu do 3 tys, do tego samochód w chwili ruszenia toczy sie jakby ktos go z tylu pchal w ogóle bez sily po kilku sekundach dopiero normalne rusza. Proszę o pomoc i nakierowanie mnie jaka diagnostykę wykonać, co może prawdopodobnie być do wymiany. Przepraszam za taki esej ale chciałam wszystko dokladnie opisac😊 pozdrawiam


  • 0

#2 dargo

dargo
  • Forumowicz
  • 545 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2002
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 16:41, 28.07.2015

W pierwszej kolejności odczytać błąd

 

http://accord6gen.cb...Samodiagnostyka ECU

 

pozdr


Użytkownik dargo edytował ten post 16:42, 28.07.2015

  • 0

#3 milla1920

milla1920
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:zwoleń
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Vtec
  • KM:100
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:SHHCG852QXUQ19185
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:56, 15.08.2015

Dzieki:) wyjasnilo sie. Mechanik stwierdził problem z sonda Lambda wymieniliśmy i narazie jest ok. Pozdrawiam
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, silnik, vtec, kontrolka silnika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq