Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
V

Reperaturki tył CD7 95. Potrzebna porada.

V Reperaturki coupe CD7

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 HotelTango

HotelTango
  • Nowy
  • 14 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.2
  • Wersja:ES
  • KM:150
  • Paliwo:PB
  • Rok:1995
  • Nadwozie:CD7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:54, 08.07.2015

Musze pozbyć się rudego w accordzie V gen coupe, wersja USA ( taka dziwna bo miejsce pierwszej rejestracji to Dania, klapa tył jest pod tablice europejska, europejskie lampy ale plakietka pod maską mówi wyraźnie Honda of America).
Sprzedawca na allegro powiedział że to będzie ok http://allegro.pl/re...5143694725.html
Mak wątpliwość bo widzę że zarówno jest to część do coupe jak i np aerodecka, nie wiem czy to dobrze. W zasadzie to mój blacharz zwrócił na to uwagę bo już miałem kupować tą część.
Czy ktoś umie stwierdzić czy ta reperaturka będzie pasowała? Potrzebuję pomocy bo mi zaraz termin u blacharza przypadnie a że chłop solidny to kolejki jak na NFZ...
  • 0

#2 Rastarpce

Rastarpce
  • Forumowicz
  • 593 postów
  • Skąd:Pabianice - Łódzkie
  • Silnik:H22
  • Wersja:ES
  • KM:230
  • Paliwo:PB
  • Rok:1995
  • Nadwozie:CD7
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 22:07, 10.07.2015

Reperaturka nie będzie pasowała bo sedany europejskie mają inny obrys nadkola i trzeba coś rzeźbić żeby do zderzaka dopasować tylko nie pamiętam czy zderzak jest wyżej niż w coupe czy niżej ... ja mam wstawione reperaturki od 4 gena ale były klepane bo mają jakby rant inny ale rozmiarem i obrysem są identyczne. Do coupe jest ten problem, że reperaturek nie ma i każdy kombinuje na swój sposób.


  • 0

Accord CD7

 

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: V, Reperaturki coupe CD7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq