Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Niedziałające spryskiwacze szyby i reflektorów i dostęp do pompek

VI ES

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16 Emiliano

Emiliano
  • Forumowicz
  • 89 postów
  • Skąd:Płock
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type-R
  • KM:212
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 12:43, 20.12.2016

Panowie mam pytanie dotyczące ów trójnika/ rozgałęzienia spryskiwaczy na poszczególne lampy ??

W dany trójniku umieszczone są dwa małe otworki na garbach ;) Pytanie mianowicie jest takie, że przez dane otworki wydobywa się płyn od spryskiwaczy bardzo pomału ale cieknie i tu jest moje pytanie czy musi cały czas tak ciec????? ponieważ przez to ucieka pomału płyn ze zbiorniczka spryskiwaczy... Dodam ze instalacja ksenonowa z ATR ;)

Załączone pliki


  • 0

#17 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
  • Skąd:łódzkie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Tourer CW1
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 23:34, 27.11.2018

mam taki objaw ze spryskiwacz przedniej szyby daje słabe ciśnienie, od załączenia coraz słabsze aż po kilkunastu sekundach pompka przestaje podawać.

trzeba czekać kilka minut i znowu kilkanaście sekund spryskiwania i koniec, jakby się pompka przegrzewała?

pompka do wymiany czy coś kombinować? jeśli wymiana to podmieniać na taką od Tico jak niektórzy pisali? podejdzie na 100% do 6gen?


  • 0

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#18 Wlodar

Wlodar
  • Forumowicz
  • 5247 postów
  • Skąd:P
  • Silnik:123
  • Wersja:Abc
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:1234
  • Nadwozie:N
Reputacja: 33
Super

Napisano 09:26, 28.11.2018

Prawdopodobnie pompka siada ..Miałem podobnie w VIi .Ja zaryzykowałem używkę ..chodzi już z rok elegancko

Użytkownik Wlodar edytował ten post 09:27, 28.11.2018

  • 0
                       





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, ES

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq