Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Jakie głośniki pod samo radio polecacie ??


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 [H]-CluB-

[H]-CluB-
  • Forumowicz
  • 148 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:12, 14.10.2008

Jakie głośniki pod samo radio polecacie.
Chodzi mi o głośniki w drzwi przednie

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:35, 15.10.2008

Jeśli chodzi o mnie to w poprzednim aucie miałem głośniczki pioneera i z pewnością :ok mogę Ci je polecić.

#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 15:51, 15.10.2008

Kup sobie zestawik Hertz-a naprawdę solidna firma i przy tym nie droga.

#4 [H]-CluB-

[H]-CluB-
  • Forumowicz
  • 148 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:08, 15.10.2008

A co sądzicie o Helix Dark Blue ??
słyszałem że są b.dobre

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:38, 15.10.2008

Co kto lubi, ale wg mnie Herze mają beznadziejne tweetery. Ja mogę polecić głośniczki Rainbow- pięknie grają.

#6 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:39, 17.10.2008

-CluB-"]A co sądzicie o Helix Dark Blue ??
słyszałem że są b.dobre


no wlasnie ja takie mam w swojej hani, szczerze ze w porownaniu do seryjnych to graja bajka !! Oczywiscie nie jest najwzysza półka ale wg. mnie daja rade. Jak chcesz do tego wytłumic drzwi to napewno zagaraja jeszcze lepiej.
Ja jeszcze niedawno dołożyłem do tego subwoofer i teraz gra mi to naprawde dobrze. Porównywalem ostatnio z Audi A6 który mial system BOSE i wg mnie u mnie grała naprawde lepiej.

#7 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:54, 17.10.2008

Mowa napewno o głośnikach 165mm ??
A który konkretnie zestaw posiadasz ??

http://www.allegro.p...lka_gratis.html

http://www.allegro.p...ratis_24gw.html
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#8 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:55, 17.10.2008

no dokladnie ten drugi.

#9 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:00, 17.10.2008

A gdzie masz zamontowane tweetery, no i gdzie ukryć zwrotnice ??
Mowa tu o przednich drzwiach !!
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#10 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:02, 17.10.2008

http://www.accordklu...topic.php?t=529

tu sa zdjecia gdzie sa tweeterki, zwrotnice mam w drzwiach... glosniki na plytach z MDF'u sa osadzone, ale przydalo by sie wygluszyc to lekko.

#11 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:05, 17.10.2008

Rozumiem że nie ma problemu z zamontowaniem tweeterów - ale powiedz konkretnie gdzie i jak przymocowałeś zwrotnice (za pomocą czego i do czego) ??
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#12 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:09, 17.10.2008

a zebym to ja wiedział za pomoca czego oni to przymocowali :mrgreen: robila mi to firma Audio Complex z Poznania. Ale potem robilismy u kolegi w Civie i tam zrobilismy na zwykła tasme dwu stronną i trzyma znakomicie, taka tasma piankowata... Przymocowanie tego to jest najmniejszy problem. mozesz to sobie nawet przymocowac pod deske tam jest mysle super miejsce lepsze niz drzwi, jak sie polozysz przy pedałach to zobaczysz ze jest tam swietne miejsce na to.

tweetery, jedna srobka jedna dziurka, zero niszczenia deski o to i chodzilo. z tym tez nie ma najmneijszego problemu.

Kiziol a ty masz seryjne glosniki ?

#13 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:13, 17.10.2008

ok dzięki - słuchaj na koniec powiedz mi czy te głośniczki naprawdę dają radę i czy np. jak podłączę je pod wzmacniacz, który mam zamiar nabyć to też dadzą radę ??
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#14 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:17, 17.10.2008

sluchaj ja ci powiem tak, w swojej klasie cenowej czyli do 300zl to moim zdaniem to sa jedne z lepszych głosników.
Jesli chcesz glosniki podpiąc pod wzmaka to polecem ci cos z półki za 500zl minimum. Pod wzmakiem glosniki musza byc jednak troche lepsze. Oczywisce ze te dadza rade i beda graly super ale jak dal mnie lepiej cos droższego. Za 500zl dostaniesz juz super zestaw, ale pamietaj ze z takim zestawem musisz obowiązkowo wygluszyc drzwi inaczej cala praca na marne. Zalezy czego oczekujesz.
Ja chcialem zestaw na przód ktory bedzie napedzany przez radio, i subwoofera ze wzmakiem i tak zrobilem gra dobrze :-D

wejdz sobie na ta strone http://mdspoland.pl/index.html jak cos by ci sie spodobalo do daj znac, wynegocjuje rabaty i wysle ci.

#15 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:20, 17.10.2008

Dzęki, póki co wzmacniacza nie posiadam i chodzi mi głównie o zestaw, który da radę przy samym radiu - czyli chyba ten co piszesz ??
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!




IPB Skin By Virteq