Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Bluetooth i podłączenie

VIII VIII Type S Bluetooth

Najlepsza odpowiedź darioo55 , 22:02, 25.05.2015

Jak masz na kierownicy przyciski po lewej stronie od wybieranie/odbierania to ma Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 mrbloodyaxe

mrbloodyaxe
  • Forumowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Deutschland/Ostrołęka
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:53, 25.05.2015

Witam, gdzieś wyczytałem, że Type S z 2010 powinien mieć audio z subwuferem, zmieniarkę itp. i Bluetooth... mój niby to wszystko ma ale chyba Bluethoot'a brak, jak mogę to sprawdzić?


  • 0

#2 darioo55

darioo55
  • Forumowicz
  • 732 postów
  • Skąd:łódz-górna
  • Silnik:2.0
  • Wersja:livestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 22:02, 25.05.2015   Najlepsza odpowiedź

Jak masz na kierownicy przyciski po lewej stronie od wybieranie/odbierania to ma
  • 0

Czarne jest piękne !!!


#3 jumpingjesus23

jumpingjesus23
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Oxford
  • Silnik:2.4
  • Wersja:VIII
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Salon
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:07, 30.05.2015

Ma chłopak książkę w schowku to niech poczyta... Ale bt na pewno jest ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#4 Guest_lukasjurecki_*

Guest_lukasjurecki_*
  • Guests

Napisano 17:10, 25.03.2016

Wie ktoś jak połączyć z bluetooth w tym modelu? Próbowałem w menu ale nic nie znalazłem Załączony plik  uploadfromtaptalk1458922229667.jpg   64,74 KB   14 Ilość pobrańf69235c8a7ed3e2ce771fb296a537bfc.jpg

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#5 qronax

qronax
  • Forumowicz
  • 389 postów
  • Skąd:Waw
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:20, 25.03.2016

Trzeba szukac w instrukcji lub na forum....
http://www.accordklu...z-car-viii-gen/
  • 0

#6 Macieju

Macieju
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Ślask
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:35, 26.03.2016

Witaj ,

podłączenie telefonu przez BT w VIII możliwe jest tylko przez wydanie komend głosowych. Ważne jest by komendy były wydawane w języku zrozumiałym dla systemu, czyli jeśli po angielsku to z akcentem BBC , podejrzewam że inne języki mają podobne wymagania. 

Rozpoczęcie parowania telefonu zaczynamy od naciśnięcia przycisku rozpoczęcia rozmowy i powiedzenia komendy "phone setup". system jeśli zrozumie komendę i nie wyłączy np klimatyzacji lub zmienia język na Duński zaproponuje kilka opcji , między innymi "pare". każdorazowe wypowiadanie komendy musi być poprzedzone naciśnięciem przycisku rozmowy . Telefon z włączonym BT w trybie wyszukiwania. Gdy telefon zostanie wykryty system poda 4 cyfrowy kod weryfikacyjny, i po potwierdzeniu poprosi o podanie nazwy telefonu. Po tym parowanie będzie zakończone i każdorazowo przy włączonym BT w telefonie sam się będzie łączył od paru sekund do 2 minut od startu systemu. 

Cały proces jest opisany na jednej stronie małej instrukcji podręcznej , a o odpowiednim akcencie dowiedziałem się od sprzedawcy gdzie po raz pierwszy sparowano mi telefon. Można sparować do 6 telefonów , potem trzeba je jednak przełączać ponownie wydając komendy głosowo ( zmiana nazwy) 

Jeśli samochód miał wcześniej parowane telefony i nie zostały usunięte z pamięci systemu wraz z książkami telefonicznymi, mogą być kłopoty bo system nie "widzi" nowego aparatu. Ostatnio po kolejnej wymianie telefonu byłem zmuszony zresetować system -  również komendy głosowe, dokładnie opisane w zakładce "zestaw głośnomówiący" w głównej książce obsługi.

Życzę powodzenia 


  • 0

#7 hose

hose
  • Nowy
  • 12 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CW1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:22, 27.03.2016

http://www.accordklu...th/#entry740471

http://www.accordklu...e-3#entry738819


  • 0

#8 borewicz9

borewicz9
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Czewa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:S
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:24, 30.03.2016

Witaj ,

podłączenie telefonu przez BT w VIII możliwe jest tylko przez wydanie komend głosowych. Ważne jest by komendy były wydawane w języku zrozumiałym dla systemu, czyli jeśli po angielsku to z akcentem BBC , podejrzewam że inne języki mają podobne wymagania. 

Rozpoczęcie parowania telefonu zaczynamy od naciśnięcia przycisku rozpoczęcia rozmowy i powiedzenia komendy "phone setup". system jeśli zrozumie komendę i nie wyłączy np klimatyzacji lub zmienia język na Duński zaproponuje kilka opcji , między innymi "pare". każdorazowe wypowiadanie komendy musi być poprzedzone naciśnięciem przycisku rozmowy . Telefon z włączonym BT w trybie wyszukiwania. Gdy telefon zostanie wykryty system poda 4 cyfrowy kod weryfikacyjny, i po potwierdzeniu poprosi o podanie nazwy telefonu. Po tym parowanie będzie zakończone i każdorazowo przy włączonym BT w telefonie sam się będzie łączył od paru sekund do 2 minut od startu systemu. 

Cały proces jest opisany na jednej stronie małej instrukcji podręcznej , a o odpowiednim akcencie dowiedziałem się od sprzedawcy gdzie po raz pierwszy sparowano mi telefon. Można sparować do 6 telefonów , potem trzeba je jednak przełączać ponownie wydając komendy głosowo ( zmiana nazwy) 

Jeśli samochód miał wcześniej parowane telefony i nie zostały usunięte z pamięci systemu wraz z książkami telefonicznymi, mogą być kłopoty bo system nie "widzi" nowego aparatu. Ostatnio po kolejnej wymianie telefonu byłem zmuszony zresetować system -  również komendy głosowe, dokładnie opisane w zakładce "zestaw głośnomówiący" w głównej książce obsługi.

Życzę powodzenia 

 

Od siebie dodam, że zmianę języka mowy również należy wykonać głosowo.

U siebie musiałem zmienić język z Niemieckiego na Angielski, aby to zrobić należało po Niemiecku powiedzieć "zmień język".

W tym wypadku przydatny okazał się google tłumacz wypowiadający kwestie.


  • 0

#9 flashmaniac

flashmaniac
  • Klubowicz
  • 965 postów
  • Skąd:Ostrołęka
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Manual + Navi + LKAS/CMBS/ACC
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 23:10, 14.02.2020

 

Ostatnio po kolejnej wymianie telefonu byłem zmuszony zresetować system -  również komendy głosowe, dokładnie opisane w zakładce "zestaw głośnomówiący" w głównej książce obsługi.

Życzę powodzenia 

 

Jak zrobiłeś ten reset ? nie mogę dodać nowego telefonu mimo że stare usunąłem.

 


  • 0

#10 pawlik118

pawlik118
  • Moderator
  • 1958 postów
  • Skąd:Skoczów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:30th Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 73
Wzorowa

Napisano 08:36, 15.02.2020

System clear.
  • 1

#11 flashmaniac

flashmaniac
  • Klubowicz
  • 965 postów
  • Skąd:Ostrołęka
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Manual + Navi + LKAS/CMBS/ACC
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 22:23, 15.02.2020

System clear.

Tak dokładnie zdążyłem znaleźć w instrukcji.

Po resecie telefony dodają się bez problemu.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, VIII Type S, Bluetooth

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq