Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Moja Honda uzyskała samoświadomość ;)

VI

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 fedey

fedey
  • Nowy
  • 6 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2002
  • Nadwozie:SHHCH77702U303016
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:42, 23.05.2015

Czesc,

mam Honde Accord VI w ktorej przednia szyba kierowcy sama sie ootwiera i zamyka.

Na poczatku bylo tak, ze nie reagowala na nacisniecie przycisku. Jednak po przytrzymaniu szyba sie otwierala i zamykala. Pozniej jak sie raz zamknela to nie chciala sie otworzyc.

Wczoraj wieczorem zostawilem auto z szyba zamknieta, a rano zastalem szybe otwarta. Dziwna sprawa, bo przy wylaczonej stacyjce szyb nie da sie otworzyc. Przynajmniej u mnie :)

Podczas jazdy szyba nagle sama sie zamknela. Pozniej sie sama otworzyla i tak juz zostala. Teraz nie reaguje w ogole. Przelacznik szyby pasazera nadal dziala. Tylne szyby mozna otworzyc jedynie przyciskami w tylnych drzwiach. Te z przodu nie dzialaly odkad kupilem auto ale jakos mi to nie przeszkadzalo. Jednak jazda z ciagle otwarta szyba i zostawianie tak samochodu na noc to nie jest najlepszy pomysl.

O co chodzi? :)
  • 0

#2 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
  • Skąd:ZSZ
  • Silnik:3.0
  • Wersja:S-line
  • KM:240
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Avant
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 12:22, 23.05.2015

Pewnie masz jakieś zwarcie instalacji. Dobrze było by podmienić panel sterowania szybami. Pewnie to jego wina :)
  • 0

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#3 fedey

fedey
  • Nowy
  • 6 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2002
  • Nadwozie:SHHCH77702U303016
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:36, 23.05.2015

Dzięki. Tak też myślałem. A czy wie ktoś które kabelki należy zewrzeć, żeby szyba pojechała do góry? Jak wyciągnę tę niebieską wtyczkę to mógłbym jakoś obejść ten panel i zamknąć odpowiedni obwód.
https://www.dropbox....114220.jpg?dl=0
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq