Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
V

Falujące obroty PB i LPG na tylko na zimnym, Przerywanie lekkie na LPG

V lpg pb przerywanie gasnie falujace obroty

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Domin536

Domin536
  • Forumowicz
  • 43 postów
  • Skąd:Warsaw
  • Silnik:1.8
  • Wersja:V
  • KM:116
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1996
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:16, 13.05.2015

Witam,

 

Mam problem z honda i nie wiem co może być jeszcze przyczyna tego co sie z nia dzieje... Problem ten polega na tym ze gdy odpalam Honde, np. po nocy to:

 

1). 30 sek od zapalenia oborty chodza góra dół do powyżej 1000

2.) Oborty sie stabilizuja, jest powyzej 1000 czyli pracuje na ssaniu.

3.) Jesli dodam gazu to obroty spadna prawie do 0 i czasami silink gasnie. To samo jest na LPG i PB czyli silnik nie rozgrzany, dojeżdżam do skrzyżowania hamuje a silnik gaśnie bo mu obroty spadają.

4.) Gdy wskazówka od temp. jeszcze sie nie ruszy a przelaczy sie po odpaleniu na GAZ czyli po jakims 1km to silink przerywa/gasnie przy hamowaniu.

 

5.) Po przejeachaniu jakichs 5km slinik sie stabilizuje obroty trzyma na PB i LPG czasami przerwie na LPG ale ogolnie jest ok. i przewaznie problem znika do nastepnego dnia i odpalenia po nocy.

 

6.) Wymienione świece, płyn chlodniczy wszystko w normie, przepustnica czyszczona. Przy czyszczeniu Krokowca zaniepokoila mnie jedna rzecz jak on wyglada, i zastanawiam sie czy to on nie jest przyczyna? Bo mam mozliwosc zakupu od Rovera chyba 600 krokowca za 40zł i sie nad nim zastanawiam.

 

7.)  Co mnie niepokoi i co moze sie przyczynic do problemu: uszkodzona uszczelka pod pokrywą zaworów.

 

Pomocy;)

 

2pycavc.jpg


  • 0

#2 slawex9

slawex9
  • Forumowicz
  • 930 postów
  • Skąd:Złoczew/Łódź/Wieluń
  • Silnik:2.0
  • Wersja:LS
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2002
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 13:34, 13.05.2015

Temat był już wałkowany. Bojar bardzo dobitnie o tym już pisał. Na zdjęciu na 90% masz przyczynę, nieraz wystarczy tylko czyszczenie. 


  • 0

#3 Bojar

Bojar
  • Klubowicz
  • 2582 postów
  • Skąd:Twardogóra
  • Silnik:1.8
  • Wersja:i
  • KM:115
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1997
  • Nadwozie:CE7
Reputacja: 51
Wzorowa

Napisano 14:19, 13.05.2015

Poza krokowcem którego musisz wymienić ustaw POPRAWNIE zawory, bo ostatnio miałem przykład jak mechanik zrobił to u kolegi....
  • 0
<p><a class="bbc_url" href="http://www.accordklu...<strong>SrebrnaPiekność</strong></a></p>





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: V, lpg, pb, przerywanie, gasnie, falujace obroty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq