Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

R20A vs. K20A - fajny tekst

VIII R20 K20 porównanie testy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 lajsta

lajsta
  • Forumowicz
  • 573 postów
  • Skąd:SL
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 15:28, 03.04.2015

Nie wiem czy było - jeśli tak to można to "zniknąć". Znalazlem porównanie silników 2.0 z VIII i  VII gen. Google dość zrozumiale tłumaczy tekst. 

R20A vs. K20A


  • 0

CB->CC7->EU7->CU1....H O N D A

 

ivtec%2Bsohc1.jpg


#2 lajsta

lajsta
  • Forumowicz
  • 573 postów
  • Skąd:SL
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 20:05, 03.04.2015

No ale autor własnie wyjaśnia, że nie ma skąd dorwać materiału do "badań" o podobnych parametrach zużycia. Istotne jest wg mnie to, że R20A, mimo że w teorii miał być oszczędzaczem  dla snujów, okazał się być całkiem niezłym produktem. Dla autora przyczyna może również tkwić w tym, że jest to po prostu produkt kilka lat nowszej generacji od K20 i jakby samo to uzasadnia postęp. Nie bez znaczenia jest również to, że VIII jest o kilkadziesiąt kg cięższa co w praktyce oznacza jednego ludzia więcej na pokładzie. Generalnie tekst dość fajny, a i na stronce jest sporo ciekawych artykułów. 

 

PS. Z czasów gdy zaczynałem przygodę z Hondami pamiętam stronkę www.honda.org.pl, która z jakichś tam przyczyn pewnego dnia zniknęła z sieci (pewnie finansowych). Choć formuła forum była stosunkowo archaiczna to treści było tam mnóstwo i to bardzo wartościowej. Było tam wiele świetnych artykułów dotyczących techniki spod znaku H. Może ktoś zdarzył zrobić jakiś backup. 


Użytkownik lajsta edytował ten post 20:11, 03.04.2015

  • 0

CB->CC7->EU7->CU1....H O N D A

 

ivtec%2Bsohc1.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, R20, K20, porównanie, testy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq