Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

navi Chinskie do VIII

VIII navi VIII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
486 odpowiedzi w tym temacie

#46 rafalmarkowicz

rafalmarkowicz
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:07, 29.06.2018

Witam

Udało się połączyć radio z pccar. Widać informacje z klimy, po otwarciu drzwi pojawia się komunikat w formie graficznej. Problem jest dalej z kalibracją przycisków. w trybie AUX działa VOL+ i VOL- w pozostałych trybach tj RADIO i CD już nie. Po przełączeniu na radiu FM zamiast odpalić się aplikacja na PCCAR wyskakuje informacja na jakiej czestotliwości gra radio i z jaką głośnościa. Może macie jekieś pomysły? Walcze z tym od tygodnia i już chyba sam nic nie wymyślę.

 

Kontak z gościem z Singapru jest utrudniony, nie odpisuje na wiadomości. wniosłem o częsciowy zwrot pieniędzy.


  • 0

#47 rafalmarkowicz

rafalmarkowicz
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:09, 02.07.2018

Witam

Udało się połączyć radio z pccar. Widać informacje z klimy, po otwarciu drzwi pojawia się komunikat w formie graficznej. Problem jest dalej z kalibracją przycisków. w trybie AUX działa VOL+ i VOL- w pozostałych trybach tj RADIO i CD już nie. Po przełączeniu na radiu FM zamiast odpalić się aplikacja na PCCAR wyskakuje informacja na jakiej czestotliwości gra radio i z jaką głośnościa. Może macie jekieś pomysły? Walcze z tym od tygodnia i już chyba sam nic nie wymyślę.

 

Kontak z gościem z Singapru jest utrudniony, nie odpisuje na wiadomości. wniosłem o częsciowy zwrot pieniędzy.

Witam

 

Poradziłem sobie, wszystko hula. czasami trzeba zostwić problem, odświerzyć głowę. tak czy siak dzięki


  • 0

#48 grzego

grzego
  • Klubowicz
  • 205 postów
  • Skąd:podlaskie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156KM
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 19
Dobra

Napisano 12:59, 02.07.2018

Witam

 

Poradziłem sobie, wszystko hula. czasami trzeba zostwić problem, odświerzyć głowę. tak czy siak dzięki

A możesz opisać jak i co poustawiać, bo też chcę sobie kupić taki wyświetlacz.


  • 0

#49 rafalmarkowicz

rafalmarkowicz
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:51, 03.07.2018

Witam

 

Spodziewałem się trochę innej zasady działania, ale jest ok. Tzn. po przejściu na tryb PCcar z oryginalnego audio używamy tylko włącznika, i regulacji głośności. Wszystkie inne funkcje sterujemy z ekranu dotykowego: radio, usb, filmy, navi itp. szkoda bo ekran jest dość głęboko i przy jeździe jest to niebezpieczne. ja dokupiłem nową kierownicę by pozyskać przyciski do odbierania i kończenia rozmowy. Dodatkowo trzeba podłączyć antene do nowego użądzenia. Na szczęście w Accordzie są 2, ja zakupiłem 2 przejściówki tzn gniazdo i wtyczkę i bez żadnego cięcia mam podłaczenie. Pozwoli to w razie co wrócić bez przeszkód do stanu wyjściowego. Ok środy będę skręcał wszystko do kupy więc porobię zdjęcia i nakręce filmik. Ogolnie jestem zadowolony, świtnie działa zestaw głośnomówiący, ekran też jest ok. Jest dużo możliwości personalizacji w końcu to android. W użądzeniu jest możliwość podłączenia karty SIM, ale ja poprostu udostepniam WIFI z telefonu. Zamontowałem też kamerkę tylną, super sprawa. Podsumowując fajny sprzęt za stosunkowo nie duże pieniądze.


  • 0

#50 Roman8

Roman8
  • Forumowicz
  • 64 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:brak
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CW1
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:49, 04.07.2018

Musiałeś montować dodatkowy mikrofon do telefonu czy używasz fabrycznego? 

Plyta CD nadal działa? 


Użytkownik Roman8 edytował ten post 08:51, 04.07.2018

  • 0

#51 rafalmarkowicz

rafalmarkowicz
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:05, 04.07.2018

Musiałeś montować dodatkowy mikrofon do telefonu czy używasz fabrycznego? 

Plyta CD nadal działa? 

Mikrofon jest wbudowany i o dziwo dość dobrze zbiera, CD działa na pewno w trybie oryginalnego audio, jeszcze nie testowałem z poziomu PCcar.


  • 0

#52 Roman8

Roman8
  • Forumowicz
  • 64 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:brak
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CW1
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:12, 04.07.2018

Ale wyświetlają Ci się tracki i płyty na tym nowym wyświetlaczu?


  • 0

#53 rafalmarkowicz

rafalmarkowicz
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:05, 04.07.2018

Ale wyświetlają Ci się tracki i płyty na tym nowym wyświetlaczu?

Szczerze mówiąc nie wiem. Nie zagłębiałem się w ten temat.


  • 0

#54 Etranger

Etranger
  • Forumowicz
  • 82 postów
  • Skąd:Saint-Yrieix-la-Perche
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 12:18, 04.07.2018

A patrzyłeś może na radia firmy GMS?
Wygooglaj. Mam u siebie i gorąco polecam.

 

Również i ja rozważam zakup ich produktu, jako że mam "update systemu audio" na liście "wyciągania honda accord z czasów minionych".

 

Firma jak najbardziej godna zaufania, widziałem ich produkty w innych samochodach. Kilkoma miałem okazję jeździć, nie widziałem różnicy pomiędzy ich produktem a OEM.

Phantoma też widziałem i nie przekonał mnie, to była dobra decyzja 4-5 lat temu.

 

Czas jednak nieubłagania gna do przodu. "Czas mija szybciej niż myślimy" jak mówił kiedyś podczas wykładu w Kijowie pewien Nierozliczony Komunista.

 

Skoro są produkty GMS ( http://www.gms.pl/ ), to mija się z celem poszukiwanie rozwiązań na Dalekim Wschodzie - chyba, że ktoś lubi ryzyko i będzie samodzielnie zakładał produkty z Kraju Środka.

 

GMS polecają renomowane warsztaty, z którymi się kontaktowałem. Kilka ma nawet w portfolio honda accord 8 pokolenia. Do tej pory nie wracały te samochody z problemami, a więc system jest dopracowany.


  • 0
Vous vous servez là d'une parole sans le sens m'est resté jusqu'à ce jour inconnu.

#55 Bartlomiej

Bartlomiej
  • Forumowicz
  • 223 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:255KM i płaskie 537NM
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 13:35, 04.07.2018

Witam

 

Spodziewałem się trochę innej zasady działania, ale jest ok. Tzn. po przejściu na tryb PCcar z oryginalnego audio używamy tylko włącznika, i regulacji głośności. Wszystkie inne funkcje sterujemy z ekranu dotykowego: radio, usb, filmy, navi itp. szkoda bo ekran jest dość głęboko i przy jeździe jest to niebezpieczne. ja dokupiłem nową kierownicę by pozyskać przyciski do odbierania i kończenia rozmowy. Dodatkowo trzeba podłączyć antene do nowego użądzenia. Na szczęście w Accordzie są 2, ja zakupiłem 2 przejściówki tzn gniazdo i wtyczkę i bez żadnego cięcia mam podłaczenie. Pozwoli to w razie co wrócić bez przeszkód do stanu wyjściowego. Ok środy będę skręcał wszystko do kupy więc porobię zdjęcia i nakręce filmik. Ogolnie jestem zadowolony, świtnie działa zestaw głośnomówiący, ekran też jest ok. Jest dużo możliwości personalizacji w końcu to android. W użądzeniu jest możliwość podłączenia karty SIM, ale ja poprostu udostepniam WIFI z telefonu. Zamontowałem też kamerkę tylną, super sprawa. Podsumowując fajny sprzęt za stosunkowo nie duże pieniądze.

Czyli aby zmienić stacje zamiast z kierownicy czy przyciskami, trzeba się wyciągać do tego ekranu?


  • 0

W poszukiwaniu mocy...


#56 rafalmarkowicz

rafalmarkowicz
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:39, 04.07.2018

Również i ja rozważam zakup ich produktu, jako że mam "update systemu audio" na liście "wyciągania honda accord z czasów minionych".

 

Firma jak najbardziej godna zaufania, widziałem ich produkty w innych samochodach. Kilkoma miałem okazję jeździć, nie widziałem różnicy pomiędzy ich produktem a OEM.

Phantoma też widziałem i nie przekonał mnie, to była dobra decyzja 4-5 lat temu.

 

Czas jednak nieubłagania gna do przodu. "Czas mija szybciej niż myślimy" jak mówił kiedyś podczas wykładu w Kijowie pewien Nierozliczony Komunista.

 

Skoro są produkty GMS ( http://www.gms.pl/ ), to mija się z celem poszukiwanie rozwiązań na Dalekim Wschodzie - chyba, że ktoś lubi ryzyko i będzie samodzielnie zakładał produkty z Kraju Środka.

 

GMS polecają renomowane warsztaty, z którymi się kontaktowałem. Kilka ma nawet w portfolio honda accord 8 pokolenia. Do tej pory nie wracały te samochody z problemami, a więc system jest dopracowany.

Moze masz racje ale dedykowanego użądzenia do 8 gen nie posiadają, a mi bardzo zależało żeby audio oryginalne zostawić.


  • 0

#57 Roman8

Roman8
  • Forumowicz
  • 64 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:brak
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CW1
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:38, 10.07.2018

No i jak tam Rafał - poskładałeś to wszystko do kupy?

Podsumujesz całą operację?


  • 0

#58 Pokolec

Pokolec
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:45, 11.07.2018

To i ja się podepnę. Zalezy mi zeby ten wyświetlacz pokazywał wszystkie informacje jakie do tej pory pokazywał oryginalny wyświetlacz bez NAVI łącznie z informację o sparowanym telefonie po oryginalnym BT i podłączonym penie do USB. Daj proszę znać jak to działa z oryginalnymi akcesoriami, dodatkowe jego funkcje to już gadżety na plus. Zastanawiam się jeszcze czy nie wymienić głównej konsoli na wersję z NAVI i wtedy dodać ten ekran. Wówczas wszystkie informacje systemowe będą na małym ekraniku oryginalnym a na Androidzie same dodatki. Tylko pytanie czy muszę dokupować zmieniarkę żeby samo radio i akcesoria działały (nie słucham CD, nie chce oryginalnej NAVI)?


  • 0

#59 Pokolec

Pokolec
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:18, 13.07.2018

Witam

 

Spodziewałem się trochę innej zasady działania, ale jest ok. Tzn. po przejściu na tryb PCcar z oryginalnego audio używamy tylko włącznika, i regulacji głośności. Wszystkie inne funkcje sterujemy z ekranu dotykowego: radio, usb, filmy, navi itp. szkoda bo ekran jest dość głęboko i przy jeździe jest to niebezpieczne. ja dokupiłem nową kierownicę by pozyskać przyciski do odbierania i kończenia rozmowy. Dodatkowo trzeba podłączyć antene do nowego użądzenia. Na szczęście w Accordzie są 2, ja zakupiłem 2 przejściówki tzn gniazdo i wtyczkę i bez żadnego cięcia mam podłaczenie. Pozwoli to w razie co wrócić bez przeszkód do stanu wyjściowego. Ok środy będę skręcał wszystko do kupy więc porobię zdjęcia i nakręce filmik. Ogolnie jestem zadowolony, świtnie działa zestaw głośnomówiący, ekran też jest ok. Jest dużo możliwości personalizacji w końcu to android. W użądzeniu jest możliwość podłączenia karty SIM, ale ja poprostu udostepniam WIFI z telefonu. Zamontowałem też kamerkę tylną, super sprawa. Podsumowując fajny sprzęt za stosunkowo nie duże pieniądze.

 Rafał, udało sie zamontować ? Daj prosze info, również chciałem to kupić. 


  • 0

#60 Pokolec

Pokolec
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:52, 17.07.2018

Coś z tym jest nie tak, albo osoba instalująca nie poradziła sobie, poniżej koment:

 

Color: RAM 2GB ROM 32GB Cores: Quad Core Logistics: UPS Expedited
Lost money - the device does not work as it should. The SIM card does not read, there is no possibility of connecting the original DVD, it is not possible to connect the monitors in the back of the seats, the control from the steering wheel does not work. Not compatible with the original radio - no RDS, not compatible with CD - no RDS. The worst money spent in my life. I am very disappointed. 16 Jul 2018 14:13

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, navi VIII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq