Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

navi Chinskie do VIII

VIII navi VIII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
486 odpowiedzi w tym temacie

#451 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 6024 postów
  • Skąd:Gdynia\Westfalia
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 347
Wzorowa

Napisano 12:08, 20.10.2022

Jest też Tom Tom na androida, subskrypcja to jakieś 100pln na rok bez znaczenia jaki kraj sobie pobierzemy, aktualizacje mam co dwa tygodnie, można też lewiznę wrzucić, ale wtedy słabo z aktualizacjami. Chyba dziesięć lat jeżdżę tylko na Tom Tom po Europie, próbowałem sygic, Google mapa, auto mapę ( ta mało czytelna i nadaje się na Polskę tylko)

Kupujemy Chińczyka z mirorlink i wszystko z telefonu mamy na nim.

Pamiętać o dobrym procesorze, minimum 4gb ramu i cały chińczyk się sprawdzi do wielu zadań.
  • 0

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

IX FK2 Tourer R18Z4 

 

 

Ślepego "Białas" FK2 Tourer

http://www.accordklu...le-biała-perła/

 

 

 

Katalog doboru OEM części :

 

http://www.accordklu...i-innych-marek/

 

 


#452 demonlodz

demonlodz
  • Nowy
  • 10 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:29, 15.11.2022

Cześć,

   mam pytanie-może ktoś będzie tutaj w stanie mi pomóc. Kupiłem android w górny wyświetlacz. Mam wersję PAS bez Navi. Uważam, że dostałem nieprawidłowe okablowanie. Niestety nie mogę się dogadać ze sprzedawcą (pomimo, że z Pl) Radio generalnie działa, ale nie mam sterowania z kierownicy i reakcji na klimę. Moje pytania są następujące:

1. Mam bypassy pasujące do sterownika klimy oraz zasilania radia-nie mam żadnego bypassa w górny wyświetlacz. Czy powinienem takowy mieć?

2. Sterowanie z kierownicy ma zamienione funkcje ściszanie przełącza stację itd. Czy to może być wina canbus? Ustawienia podobno są ok. Nie mogę również skonfigurować ręcznie w androidzie. 

 Może ktoś się znajdzie tutaj, kto podłączał i mi podpowie w tej kwestii. 

Z góry dzięki. 


  • 0

#453 jacob101

jacob101
  • Moderator
  • 2228 postów
  • Skąd:Police
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Sport Plus
  • KM:182
  • Paliwo:PB
  • Rok:2019
  • Nadwozie:FK7
Reputacja: 66
Wzorowa

Napisano 05:05, 16.11.2022

Sprawdź czy działa Ci sterowanie kierownicy z poziomu AUX. Standartowe podlaczenie wyświetlacza powoduje że sterowanie działa tylko wtedy kiedy odbiornikiem jest wyświetlacz(AUX). Jeśli masz włączone radio FM z radia OEM sterowania niema. Na forum jest instrukcja co trzeba przelutowac aby działało. Co do klimy, wogule nie działa czy nie widać na wyświetlaczu jej działania?
  • 0

Było: crx 1990r. D16Z5, civic 1998r. D14A4
civic 2004r. D16V1, civic 2007r. R18A2,
Accord 2007r. N22A, Accord 2010r. N22B, Civic 2019 FK7


#454 demonlodz

demonlodz
  • Nowy
  • 10 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:56, 16.11.2022

Sprawdź czy działa Ci sterowanie kierownicy z poziomu AUX. Standartowe podlaczenie wyświetlacza powoduje że sterowanie działa tylko wtedy kiedy odbiornikiem jest wyświetlacz(AUX). Jeśli masz włączone radio FM z radia OEM sterowania niema. Na forum jest instrukcja co trzeba przelutowac aby działało. Co do klimy, wogule nie działa czy nie widać na wyświetlaczu jej działania?

Sterowanie nie działa również w trybie aux. Klima działa, ale nie wyświetla. 


  • 0

#455 arturg80

arturg80
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Sosnowiec
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyl
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:13, 16.11.2022

Kolego sprawdź podłączenie. Do jednej wtyczki z nowej wiązki powinien być podłączony kabel, który wpięty był w oryginalny wyświetlacz. Co do sterowania z kierownicy - podłącz np. pendrive'a z muzyką, uruchom z poziomu AUX i wtedy spróbuj sterować z kierownicy.
  • 0

#456 Kanister2

Kanister2
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Koszalin
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:KM
  • Paliwo:ON
  • Rok:1999
  • Nadwozie:VI
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:54, 16.01.2023

Siema, widze ze temat podobny, to dołączam. Co myślicie o zamiennikach chinskich? Lepiej zapłacić więcej i mieć oryginał czy zamienne są spoko juz teraZ?


  • 0

#457 Krzy_dan

Krzy_dan
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:48, 17.01.2023

Siema, widze ze temat podobny, to dołączam. Co myślicie o zamiennikach chinskich? Lepiej zapłacić więcej i mieć oryginał czy zamienne są spoko juz teraZ?

Ja ostatnio kupiłem chinola w miejsce oryginału i na razie jeszcze walczę, bo nie wyświetla mi prawidłowo informacji z klimatronika, próbujemy z "my friendsem" to ogarnąć, ale jak się nie uda, to trudno i będę odsyłał, bo nie wyobrażam sobie nie wiedzieć, jaką mam zadaną temperaturę  klimy itp. Mam radio z PAS bez navi. Z tego co już na wstępie zdążyłem zauważyć to (nie biorąc pod uwagę wyświetlania dziwnych  info z klimy), nie podoba mi się to, że jak się chce bardziej ściszyć dźwięk, to trzeba "klikać", a nie wystarczy na dłużej przytrzymać przycisku głośności, tak jak to jest ws oryginale na kierownicy, oraz  że ma jakby dwa poziomy głośności: jeden oryginalnym pokrętłem radia, ale nie wskazuje go na wyświetlaczu, a drugi przyciskami z kierownicy i na wyświetlaczu dotykowo, który widać na wyświetlaczu.


  • 0

#458 Lazlozip

Lazlozip
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Jelenia Góra
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Comfory
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2014
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:20, 29.01.2023

Mam pewien problem bo przy tych wszystkich chińskich wynalazkach jest napisane, że do roczników 2008-12. Czy można to zamontować do rocznika 2014? Czy jednak coś już jest pozmieniane w desce po 2012?
  • 0

#459 PrzemekD

PrzemekD
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Starachowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 06:33, 10.03.2023

Cześć, czy testował już ktoś stacje android zamiast górnego wyświetlacza (link poniżej)? Jestem ciekaw czy stacja jest już dopracowana, czy widać informacje z klimy? Czy dobrze działa z przyciskami kierownicy? Ogólne wady i zalety tej stacji. Dzięki i pozdrawiam :)

 

https://pl.aliexpres...9330006710320_1


  • 1

#460 mazg

mazg
  • Klubowicz
  • 98 postów
  • Skąd:wci
  • Silnik:2,4
  • Wersja:exe
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2011
  • Nadwozie:s
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:59, 11.03.2023

fiufiu, jeśli to działa bez zarzutu to strzał w 10 !!! robi wrażenie jeszcze niech robi robotę :)
 


  • 0

#461 PrzemekD

PrzemekD
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Starachowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:20, 11.03.2023

Właśnie się zastanawiam nad zakupem tylko cena na chwilę obecna trochę odstrasza :x


  • 0

#462 Matiq

Matiq
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Zabrze
  • Silnik:2.0
  • Wersja:s
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:S
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:37, 18.03.2023

Jest ktoś ze śląska i pomoże ogarnąć ustawienie tego ? Przyciski głośności z kierownicy działają. Główne pokrętło sterowania radiem już nie , brak wyświetlenia w radiu jakichkolwiek informacji czyt temperatura , klima , głośność itp. Honda accord 8 bez pas i bez navi.
  • 0

#463 Pl0tr3k

Pl0tr3k
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:-Zabrze
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sedan
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:21, 06.04.2023

Witam. Znalazłem na ali ciekawe rozwiązanie do accorda ósmej generacji, czy ktos montował takie radyjko z androidem i przenosił mały wyswietlacz w miejsce schowka?

Czy ten zestaw bedzie pasował do accorda 2013rok w wersji z PSS ?

 

http://www.aliexpres...2278463269.html


Ja ostatnio kupiłem chinola w miejsce oryginału i na razie jeszcze walczę, bo nie wyświetla mi prawidłowo informacji z klimatronika, próbujemy z "my friendsem" to ogarnąć, ale jak się nie uda, to trudno i będę odsyłał, bo nie wyobrażam sobie nie wiedzieć, jaką mam zadaną temperaturę  klimy itp. Mam radio z PAS bez navi. Z tego co już na wstępie zdążyłem zauważyć to (nie biorąc pod uwagę wyświetlania dziwnych  info z klimy), nie podoba mi się to, że jak się chce bardziej ściszyć dźwięk, to trzeba "klikać", a nie wystarczy na dłużej przytrzymać przycisku głośności, tak jak to jest ws oryginale na kierownicy, oraz  że ma jakby dwa poziomy głośności: jeden oryginalnym pokrętłem radia, ale nie wskazuje go na wyświetlaczu, a drugi przyciskami z kierownicy i na wyświetlaczu dotykowo, który widać na wyświetlaczu.


  • 0

#464 Pl0tr3k

Pl0tr3k
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:-Zabrze
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sedan
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:28, 06.04.2023

Kupiłem chińczyka dedykowany do  Accorda VIII wchodzi w miejsce oryginalnego radia, model to HO 151 2 DIN na Androidzie 11  działa dobrze oprócz sterowania z kierownicy fachowcy twierdzą że z Accordem VIII generacji jest jakiś problem. Mam moduł WiFi, GSM z anteną mogę nawet oglądać TV po 4G, sterownik CAN RISC sprawdzony, żadna z wersji Hondy dostępna w menu do sterowania z kierownicy nie działa ktoś ma jakieś doświadczeni w tym temacie?


Użytkownik Pl0tr3k edytował ten post 16:37, 06.04.2023

  • 0

#465 popek84

popek84
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Łapy
  • Silnik:2.0
  • Wersja:elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:35, 26.04.2023

Panowie mam oryginalny wyświetlacz pod szybą, kamerę cofania, premium audio, jest jakiś chiński android żeby wymienić w wyswietlacZu , ogólnie jak mam wrzucić fotę w tym forum, bo tylko sam tekst moge?

Użytkownik popek84 edytował ten post 22:46, 26.04.2023

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, navi VIII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq