Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogrzewanie postojowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#76 iwan

iwan
  • Forumowicz
  • 289 postów
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Latajacy Dywan
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:26, 14.11.2017

Tak na marginesie: montaz na scianie grodziowej ma ta zalete ze przybywa do ogrzania minimalna ilosc wody. Ponadto przy montazu pod zderzakiem z lewej strony to podatnosc na uszkodzenie w przypadku stluczki.

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka
  • 0

"bo jeżeli mówimy o dziecku 3-letnim(bo i takie przypadki pedofilii miały miejsce)Same dzieci 'wchodziły' do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka" ks.Bochyński.       Pieronek - "również arcybiskup pedofil powinien być szanowany"(Wesołowski).Gazeta Trybunalska"

#77 Vice

Vice
  • Forumowicz
  • 442 postów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Exe STAG-4, Q-BOX plus
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:54, 14.11.2017

Witam, 

Potrzebuje informacji gdzie zamontowane jest ogrzewanie postojowe w accordzie VIII gen z silnikiem diesla. Byłbym bardzo wdzięczny za tą informację, a jeżeli ktoś posiada instrukcje montażu to w ogóle byłoby mega. 

Pozdrawiam

Podaj maila, to ci prześlę pdf z instrukcją montażu po niemiecku (ze zdjęciami), ale do Pb. 

W mojej VII montowałem wg.instrukcji eberschpachera,pod akumulatorem.na fotce widok od dołu

I to jest chyba najrozsądniejsze miejsce - tak podaje instrukcja.

Tak na marginesie: montaz na scianie grodziowej ma ta zalete ze przybywa do ogrzania minimalna ilosc wody. Ponadto przy montazu pod zderzakiem z lewej strony to podatnosc na uszkodzenie w przypadku stluczki.

No masz rację, ale  przy benzynie bym jednak się upierał przy montażu za chłodnicami (pod aku). Nad kolektorem wydechowym - na grodzi, to w ewentualności tylko w dieslu bym montował. Benzyna, wiadomo łatwopalna ...

Użytkownik Vice edytował ten post 21:54, 14.11.2017

• 0

Ogrzewania postojowe Webasto i Eberspacher. Serwis, naprawa...

#78 iwan

iwan
  • Forumowicz
  • 289 postów
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Latajacy Dywan
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:59, 14.11.2017

Poczatkowo chcialem montowac z przodu. A nad kolektorem wydechowym obawialem sie zbyt wysokiej temp. ale do montazu na grodzi przekonala mnie instrukcja montazu.

• 0

"bo jeżeli mówimy o dziecku 3-letnim(bo i takie przypadki pedofilii miały miejsce)Same dzieci 'wchodziły' do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka" ks.Bochyński.       Pieronek - "również arcybiskup pedofil powinien być szanowany"(Wesołowski).Gazeta Trybunalska"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq